Як знайти покупця на аварійну автівку

Купівля автомобіля – радісна подія для кожного автолюбителя. Власник зазвичай сподівається, що авто прослужить йому довгий час. Однак часто в наші плани втручаються різноманітні випробування. Одним із них може стати дорожньо-транспортна пригода. Після аварії зазвичай власник зважається на такий вимушений крок, як продаж транспортного засобу.

Купівля-продаж автомобіля – це складний і довгий процес, пов’язаний із вирішенням великої кількості питань. Потрібно врахувати багато параметрів, щоб призначити розумну ціну на битий автомобіль і мінімально втратити у фінансовому плані. Іноді для продажу автівки потрібно зробити, нехай і косметичний, але ремонт, що вимагає значних коштів і достатньо вільного часу. Слід подати свій транспортний засіб у вигідному світлі, зробити вдалі фото і уміти торгуватися, щоб мати змогу виручити гроші. А ще ж потрібно буде бігати по інстанціям, щоб переоформити документи і зняти автівку з обліку. При цьому власник не знає, чи вдасться йому знайти покупця і чи не зустрінеться він з аферистами, які залишать його без авто і без грошей.

Зазвичай у автовласника немає ні часу, ні коштів, ні достатнього досвіду для розв’язання численних проблем. У цьому випадку йому на допомогу прийдуть фірми, які спеціалізуються на викупі аварійних авто. Послуги з викупу битих авто у місті Бурштин Івано-Франківської області надає компанія ТопВикуп.

Викуп авто у Бурштині – швидка і кваліфікована допомога

Компанія ТопВикуп надає послуги з викупу аварійних авто у місті Бурштин. Звернувшись до наших фахівців, ви зекономите час, збережете нерви, захистите себе від різноманітних побоювань та переживань. Ми допоможемо продати Ваш автомобіль без зайвих проблем і оформлення купи документів. Окрім пошуку покупця, наші співробітники візьмуть на себе вирішення усіх додаткових проблем, пов’язаних з автовикупом у місті Бурштин.

Скористатися послугами компанії ТопВикуп можуть як студенти і робітники, так і бізнесмени. Ми викупимо Ваш автомобіль незалежно від ступеню пошкодження, а також марки і країни-виробника. У стислі терміни ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші в розмірі до 90 % страхової вартості автомобіля.

Вирішення усіх питань, пов’язаних із продажем аварійної автівки

Компанія ТопВикуп пропонує свої послуги з виконання багатьох бюрократичних і технічних процедур, які стосуються викупу авто після ДТП у місті Бурштин. Перевагою компанії ТопВикуп є те, що ми звільнимо Вас від передпродажної підготовки автомобіля. За необхідності, ми самостійно проведемо косметичний ремонт транспортного засобу, що допоможе Вам зекономити значні кошти. Наші фахівці без Вашої участі переоформлять усі необхідні документи і договори, потурбуються про зняття автомобіля з обліку, вирішать проблеми з податковими органами.

Компанія ТопВикуп може здійснити безкоштовну евакуацію Вашого транспортного засобу у разі, якщо через значні пошкодження машина лишилася на місці дорожньо-транспортної пригоди. Після того, як фахівець назве суму, Ви відразу отримаєте її на руки і починати збирати кошти на новий автомобіль, не чекаючи чергового “скачка цін”.

Подати заявку на автовикуп у місті Бурштин Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Це можна здійснити в онлайн-режимі, не виходячи з дому. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...