Автовикуп Винники

Аварія – річ страшна і непередбачувана. Можна багато разів перестрахуватися, бути уважним та обережним, але все може трапитися в одну мить. Ще пару хвилин тому Ви були щасливим власником престижної іномарки, а зараз Ваша машина вщент розбита. І добре що ніхто не постраждав. Крім авто, звісно. І що ж робити в такій ситуації? Куди дзвонити, в кого спитати поради та допомоги? Можна своїми силами організувати евакуацію автівки до СТО, зв’язатися зі страховою компанією, якщо є страховий поліс на такий випадок. Треба оцінити пошкодження і вирішити, чи вкладатися в ремонт, або одразу спробувати продати машину. І чи можна буде отримати за неї ціну більшу, ніж за металобрухт? Ці питання дуже важко вирішити людині в стані афекту. Але, взагалі-то, всі Ваші проблеми може вирішити єдиний телефонний дзвінок.

Обирайте надійного партнера

Бурхливий розвиток нашого життя потребує все нових послуг. Наша компанія ТопВикуп займає лідируюче положення на ринку автовикупу вже більше 15 років. Саме ми допоможемо Вам в скрутній ситуації. Скористуйтеся в м. Винники послугою викупу авто після ДТП. Ми працюємо з будь-якими автомобілями, які були випущені після 2000 року, незалежно від їх технічного стану. В м. Винники викуп битих та аварійних авто проводиться в дуже стислий термін. Після дорожньо-транспортної пригоди Вам слід зробити декілька нескладних дій.

  • Зателефонуйте нам прямо з місця ДТП. Виїзд експерта для оцінки Вашого авто можливий в будь-який час доби. Ця послуга є безкоштовною. Тільки повідомте нам, де Ви знаходитесь, і ми прийдемо на допомогу.
  • Не турбуйтеся, як забрати Вашу машину з місця аварії. Ми вишлемо Вам безкоштовний евакуатор, який відвезе Ваш автомобіль на СТО, якщо потрібна більш детальна експертиза, або на місце зберігання викуплених автівок.
  • Огляд та оцінка відбуваються в стислий термін. Це займе лише декілька годин. Як тільки експерт виголосить вартість машини, Ви одразу можете отримати її на руки. Передача грошей проходить прямо на місці діагностики. Сума, яку ми заплатимо за Вашу автівку, перевищить компенсацію від страхової компанії за полісом.
  • Не турбуйтеся за зняття машини з обліку та оформлення документів. Цим повністю займаються наші фахівці. Компанія ТопВикуп за роки роботи напрацювала багатий досвід, тож спілкування з усіма державними органами займає дуже короткий час. Ви отримаєте всі документи, оформлені належним чином, вже за добу.
  • Ми не намагаємося занизити оцінку вартості вашої автівки. Бо зацікавлені в позитивних відгуках. А що може краще працювати на репутацію компанії, чим відгуки та рекомендації задоволених клієнтів?

Переваги співпраці з нами

Звернувшись до нас, Ви отримаєте швидку та професійну послугу. Вам не треба буде вести перемови з продажу, доводити своє авто до товарного вигляду, займатися тяганиною з документами. Ви зекономите свій час та гроші, збережете нерви та отримаєте за свою машину набагато більше, ніж при самостійному продажу. А ще – це безпечна та конфіденційна угода.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...