06.05.2016

Автовикуп Трускавець

Автомобіль – важлива складова нашого повсякдення. Для кого-то це – ще тільки мрія. Для кого-то – то, без чого вже не уявляєш життя. Зі збільшенням попиту на машини, розширюється сфера їх обслуговування, з’являються все нові види послуг, одна з яких – автовикуп. Завдяки їй у автовласників з’явилася можливість швидко, без зайвих витрат часу і сил продати своє авто, обміняти його на іншу, можливо і новішу, модель, в тому числі і тоді, коли машині сталося потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

Зокрема, компанія ТопВикуп надає такого роду послугу – викуп авто після ДТП в Трускавці. Приймаються автомобілі в будь-якому стані, марки та країни виробника. Є можливість евакуації транспорту з місця події, що позбавляє власника ще від ряду клопоту. Надається безкоштовна експертиза з виїздом фахівця в зручний для замовника місце і час.

Все це, за рахунок проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Крім того, оформлення всієї необхідної документації, зняття авто з обліку так само робиться зусиллями компанії. Процес передачі грошей носить прямий і швидкий характер і відбувається на місці проведення діагностики автомобіля, безпосередньо в руки власника після того, як сума буде озвучена оцінювачем.

Замовивши послугу, клієнт позбавляє себе від необхідності проводити передпродажну підготовку: ремонтувати машину, надавати їй більше товарний вигляд, що, найчастіше, вимагає чималих капіталовкладень. Складати оголошення, робити фотографії, вибираючи найбільш вигідний ракурс для того, щоб почати пошуки покупця через мережу Інтернет.

Так само не доведеться робити численні виїзди на авторинок, шукати там місце, платити за нього оренду. Протягом багатьох годин стояти в очікуванні людини, який твердо вирішить, що йому підходить саме ваше авто і за тією ціною, яку призначили ви, а не ту, що вимагає він.

Замість цього, при користуванні послугою, власник зможе спокійно займатися своїми іншими, не менш важливими справами в той час, як наші фахівці в гранично короткі терміни легко, зі знанням справи обміняють пошкоджене авто на еквівалентну суму, що досягає 90% ринкової вартості. Що, в більшості випадків, перевищує суму компенсації, виплачуваної за страховим полісом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...