Автовикуп Трускавець

Чи легко зараз знайти покупця на автомобіль? З цим питанням стикаються усі, хто бажає продати своє авто. Вторинний авторинок зараз дуже насичений. Пропозиції перевищують попит. Як зазвичай діють продавці? Першим кроком буде подання оголошення в пресу або інтернет-майданчик. Для цього треба гарно сфотографувати машину з різних ракурсів, показати її переваги та приховати недоліки. Перед цим їй слід надати товарного вигляду, а також написати гарний опис, щоб зацікавити клієнтів. Потім треба спілкуватися з потенційними покупцями, відповідати на їх питання, проводити показ автівки. Треба бути готовим до того, що покупці будуть прискіпуватися до технічних недоліків, давити з метою збити ціну і просто морочити голову. І тривати це може декілька тижнів, а то й місяців. Далеко не всім вдається швидко продати машину за бажаною ціною.

Як продати швидко та вигідно?

Але зараз є набагато простіші методи. Компанія ТопВикуп пропонує в м. Трускавець свої послуги з викупу битих авто. Ми займаємося цим вже більше 15 років. Беремо до роботи машини в будь-якому технічному стані, які були випущені не пізніше 2000 року. Можете бути впевнені, що в м. Трускавець викуп авто після ДТП пройде в найкоротший термін і по привабливій ціні. І ви збережете свій час та нерви, звернувшись до нас.

Процедура дуже проста. В м. Трускавець для викупу аварійних або неушкоджених авто слід заповнити заявку на нашому сайті www.topvykup.com.ua. Вкажіть Ваш контактний телефон, марку та модель Вашої машини, рік її випуску та технічний стан. Вже на основі цих даних отримаєте попередній розрахунок вартості. В разі згоди до Вас виїде експерт, який здійснить безпосередню оцінку автівки. Після закінчення діагностики Ви можете одразу отримати на руки оголошену суму грошей. Всі документи ми оформимо в надкороткий термін. Зазвичай весь процес викупу займає від пари годин до однієї доби. До того ж ми надаємо безкоштовний евакуатор та виїжджаємо безпосередньо на місце аварії в будь-який час.

Порівняйте затрачені зусилля і оцініть перевагу співпраці з компанією ТопВикуп. Вам не треба буде витрачати купу грошей, часу та нервів на підготовку, ремонт і продаж авто. Достатньо лише звернутися до професіоналів. Все інше ми беремо на себе.

Широкий спектр послуг

Крім викупу легкових автомобілів, ми займаємося також іншими видами діяльності. В списку наших пропозицій є декілька пунктів.

  • Автоломбард. Якщо гроші потрібні терміново, а продавати машину Ви не збираєтесь, можете отримати певну суму під заставу Вашої автівки. Потім погасите суму займу і отримаєте її назад. Це дуже швидкий та зручний вид кредиту, який не потребує зайвих документів.
  • Трейд-ін. Ви можете легко обміняти старе авто на нове. Треба здати свою автівку у залік вартості нової, доплатити різницю, і Ви – власник нової машини. Це значно швидше, ніж проводити дві окремі операції: продаж та покупку. Ця послуга дуже популярна в Європі на Америці і набирає обертів у нас в Україні.
  • Викуп сільгосптехніки та водного транспорта.

Як бачите, наша компанія постійно збільшує список своїх послуг. Професіоналізм, оперативність та конфіденційність – ось складові нашого успіху.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...