08.05.2016

Автовикуп Стебник

У більшості випадків, коли автомобілю трапляється потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, власник змушений продати його. І тут існує два шляхи вирішення: займатися продажем самостійно або надати рішення цього питання спеціалізованій фірмі. В останні кілька років стрімкий темп розвитку набирає такий вид обслуговування, як автовикуп. Він пов’язаний з продажем автомобілів, що були у вжитку. Однією з найбільш складних її різновидів вважається викуп машин, що потрапили в ДТП. Компанія ТопВикуп є одне з таких, які надають такого роду сервіс, зокрема, викуп авто після ДТП в Стебнику.

Призначена вона для тих людей, які цінують час, бережуть свої нерви, кому необхідно легко і просто обміняти пошкоджене авто на еквівалентну суму. Адже, завдяки зусиллям висококваліфікованих фахівців, що мають відповідний рівень знань і достатній багаж напрацьованого досвіду, всі дії будуть здійснені в гранично короткі терміни і займуть період від кількох годин до одного дня.

Надаючи послугу, ТопВикуп забезпечує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, крім того, оформлення всіх договорів і документів для податкової інспекції, так само бере на себе. Організовує виїзд експерта в вказане клієнтом місце і на час, який власник вибирає сам. Це ідеальне рішення, якщо транспорт отримав сильні пошкодження, які не дозволяють йому самостійно пересуватися.

Слід звернути увагу, що ми працюємо, не вдаючись до допомоги посередників, тому передача грошей здійснюється безпосередньо, безпосередньо на руки власникові після проведення діагностичної експертизи, як тільки суму озвучить оцінювач. І досягає 90% ринкової вартості автомобіля, часто перевищуючи розмір компенсаційних виплат від страхової компанії.

Подача заявки на послугу відрізняється простотою і доступністю. Для цього досить зайти на сайт, заповнити спеціальну форму, яка допоможе розрахувати приблизну попередню суму оцінки і, якщо вона відповідає вимогам, очікувати дзвінка на номер телефону, вказаний при заповненні. Або зателефонувати нашому консультанту на номер з контактних даних на головній сторінці сайту.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це безпека, надійність, конфіденційність та оперативність в проведення всіх операцій, пов’язаних із здійсненням угоди.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...