Автовикуп Стебник

Дорожньо-транспортна пригода – це досить розповсюджене явище в наші дні. Часто ми бачимо розбиті машини на дорогах, проїжджаючи повз. І кожен з нас думає, що з ним такого не станеться. Та, на жаль, життя розпоряджається по-іншому. Одна мить, і Ваша автівка може перетворитися на купу металобрухту. І добре, якщо паски і подушки безпеки допоможуть Вам залишитися неушкодженим. Що робити з машиною в таку мить? Людина в стані афекту не завжди може прийняти вірне рішення. Руки опускаються, коли подумається про масу проблем, що тягне за собою процес продажу: приведення машини до ладу, пошук покупців, спілкування з різними неадекватами, побоювання попасти до лап шахраїв. А за документальну тяганину ми взагалі мовчимо.

Переваги автовикупу

В таких випадках на поміч приходить автовикуп. Компанія ТопВикуп в м. Стебник пропонує послуги викупу авто після ДТП. Автовикуп – це процес продажу автівки у стислий термін. Ми займаємося цим вже більше 15 років. Наш досвід дає можливість викупу в Стебнику не тільки аварійних і битих авто, але й сільськогосподарської техніки. Ми працюємо по всій території України. Звертайтеся до нас через сайт www.topvykup.com.ua, заповнюйте заявку або дзвоніть. Ви одразу відчуєте переваги співпраці з нами.

  • Швидкість реагування. В анкеті на сайті Ви можете вказати марку, модель та рік випуску вашої автівки, її технічний стан та прикріпити її фотографію. Ми працюємо з усіма машинами, які були випущені після 2000 р. Приблизну суму, яку Ви можете отримати, побачите одразу. Наш експерт зв’яжеться з Вами, домовиться про зручне місце та час огляду машини. Виїзд спеціаліста є безкоштовною послугою. Експертиза триває зазвичай пару годин і після неї Ви маєте можливість вже отримати свої гроші.
  • Безкоштовний евакуатор. Якщо Ви телефонуєте відразу з місця ДТП, ми вишлемо евакуатор по Вашу машину. Не має значення, де саме Ви знаходитесь. Евакуація автівки після звернення до нас – це вже наша проблема.
  • Безпечність та конфіденційність. Ми не використовуємо посередників. Як тільки технічна експертиза буде завершена, гроші за викуп авто одразу передаються безпосередньо Вам у руки. Захист інтересів клієнта не дозволяє нам розголошувати подробиці угоди, тому майте впевненість у стовідсотковій конфіденційності нашої співпраці.
  • Швидке документальне оформлення угоди. Всім нам відомо, як багато часу та нервів вимагає бюрократичний процес. Ми беремо на себе всі клопоти з переоформлення автомобіля. Наші фахівці справляються з цим за добу. І ви без зайвих перешкод отримаєте повний пакет документів в короткий термін.

Надійне вирішення Ваших проблем

Отже, вигоди звернення в ТопВикуп незаперечні. Ви отримаєте професійну допомогу, грамотні консультації, швидке вирішення проблем і реальні гроші. Ми не будемо збивати ціну на Ваше авто, адже ми зацікавлені у позитивних відгуках наших клієнтів. Зазвичай, викуп авто після ДТП перевищує суму, яку виплачує страхова компанія як компенсацію за страховий випадок. А за нову автівку в гарному технічному стані можна отримати до 90 % від ринкової вартості такої моделі.

Звертайтеся до нас цілодобово і ми допоможемо вирішити Вашу проблему.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...