08.05.2016

Автовикуп Сокаль

Ніхто з нас не застрахований від неприємностей. Так і кожного автовласника може чекати така ситуація, в якій трапиться побувати в дорожньо-транспортній пригоді. У цій статті мова піде про те, які дії слід зробити в тій ситуації, коли сталося ДТП, і ви вирішили продати машину.

Безсумнівно, деякі автовласники, відчувши в собі сили, приймаються за справу. І у них починається довгий, повний несподіваних поворотів, шлях з подоланням перешкод і бар’єрів.

З цієї причини багато, вже на початкових етапах, змінюють своє рішення і звертаються в нашу компанію ТопВикуп за допомогою до фахівців, тим самим заощаджуючи свій час, нерви і, в кінцевому підсумку, гроші. Так як вчинення правочину-продажу відбувається в гранично стислі терміни і займає час від декількох годин до одного дня.

Послуга викуп авто після ДТП в Сокалі передбачає ряд кроків, таких як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, оформлення всієї необхідної документації і договорів, зняття авто з обліку. Крім того, компанія організовує виїзд експерта у зручний для власника місце, час зустрічі він так само вибирає сам. Це дуже зручно в тих випадках, коли машина отримала сильні пошкодження, і немає можливості самостійного пересування.

Ще однією перевагою послуги є те, що розрахунок відбувається тут же, на місці проведення діагностичної експертизи, відразу ж по її закінченню, як тільки оцінювач призначить суму, попередньо узгодивши з клієнтом.

Це позбавляє від переживань, які, як правило, присутні тоді, коли власник самостійно займається продажем. Так як, в цьому випадку, процес може затягнутися на невизначений термін – багато часу займає пошук покупця, доводиться здійснювати неодноразові поїздки на авторинок, вистоювати там, в багатогодинному очікуванні, поки з’явиться людина, якого зацікавить ваша машина. Ведення нескінченних телефонних переговорів, при тому, що багато хто з тих, хто дзвонять вам, роблять це лише з цікавості, віднімаючи час і позбавляючи впевненості в благополучному результаті заходу.

Важко посперечатися з тим, що, набагато приємніше, буде віддати все це в руки досвідчених фахівців, які в лічені години обміняють ваше розбите авто на еквівалентну суму грошей, яка досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...