Кваліфікована допомога з продажу пошкоджених авто

Мати власний автомобіль в сучасному світі, де завжди потрібно кудись поспішати, давно є не розкішшю, а необхідністю. Більше Ви не будете залежати від громадського транспорту, особливо це актуально для тих, хто змушений добиратися на роботу або по інших справах з передмістя. Кожен водій, який би в нього не був автомобіль, завжди мріє про новеньку модель, яка споживає менше бензину і не потребує частого ремонту. Але продати стареньке авто для деяких автовласників – майже нездійсненне завдання. Для цього треба багато вільного часу, а не у кожного він є. А якщо Ваш автомобіль був пошкоджений в результаті дорожно-транспортної пригоди, то найти покупця стає ще важче. Адже дуже мало людей готові купити бите авто, обслуговування якого може бути пов’язане з труднощами і потребує вкладання додаткових коштів у ремонт.

У такій непростій ситуації допомогти власникам аварійних автівок може спеціалізована компанія “ТопВикуп”, яка займається викупом битих авто після ДТП у місті Сокаль. Ми допомагаємо вже більше 15 років автовласникам вигідно, швидко і без зайвих незручностей отримати гроші за стару або пошкоджену автівку.

Завдяки нашому багаторічному досвіду і налагодженій співпраці кваліфікованих фахівців, ми позбавимо Вас від необхідності оформлення великої кількості документів та вирішення інших проблем, пов’язаних із залагодженням справ у податкових органах, пошуком покупця та переоформленням транспортного засобу. Спеціалісти компанії “ТопВикуп” проконтролюють усі етапи викупу авто після ДТП.

Швидке вирішення питань, пов’язаних з автовикупом у місті Сокаль

З якої б причини Ви ні вирішили продати власне авто, співпраця з компанією “ТопВикуп” гарантує наступні переваги.

  • Зручність. Щоб почати взаємодіяти з нами, достатньо зателефонувати нам або заповнити заявку на нашому сайті www.topvykup.com.ua. Ми працюємо цілодобово і без вихідних, тому одразу відповімо на Ваше звернення і домовимося про виїзд експерта. Він може приїхати в необхідне місце в зазначений час цілком безкоштовно і провести діагностичну експертизу.
  • Безкоштовна евакуація. Якщо пошкоджена автівка після ДТП не може самостійно пересуватись, ми перевеземо її нашим евакуатором оперативно і безкоштовно.
  • Оформлення документів. Наші фахівці виконають усі необхідні дії, пов’язані з продажем автівки: знімуть з обліку, оформлять угоду купівлі-продажу, підготують документи, тощо.
  • Чесна оцінка машини. Головні принципи нашої роботи – чесність, конфіденційність та повага до кожного клієнта, тому ми ніколи не занижуємо вартість аварійного авто при викупі. Зазвичай сума коштів, яку отримує автовласник, перевищує суму страхової виплати і становить до 90% ринкової вартості, в залежності від технічного стану машини.
  • Швидкий розрахунок. Ви отримаєте гроші на місці одразу після проведення експертизи та узгодження ціни з оцінщиком. Весь процес викупу займає всього від декілька годин до однієї доби (максимальний термін).
  • Треба зазначити, що компанія “ТопВикуп” приймає заявки на викуп авто в будь-якому стані, але рік виготовлення якої не пізніше 2000-го.

Як почати співпрацю з “ТопВикуп”

Подати заявку на автовикуп у місті Сокаль можна декількома способами:

  • заповнивши форму онлайн на сайті компанії, не виходячи при цьому з дому;
  • зателефонувавши по вказаним контактним телефонам;
  • скористатись послугою “зворотній дзвінок”;
  • написати нам у Вайбері.

Вже після обробки Вашої заявки і попередніх розрахунків спеціалісти компанії “ТопВикуп” назвуть приблизну суму викупу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...