06.05.2016

Автовикуп Розділ

Дуже часто поспіх грає погану роль в житті людини. Особливо це помітно на тлі гнітючої статистики, яка говорить про те, що основною причиною ДТП є перевищення швидкості. Культура водіння залишається бажати кращого, кількість одиниць автопарку на дорогах так само сприяють таким результатам, від яких ніхто не застрахований. І в цих ситуаціях, як ніколи, до речі, послуги, що надаються спеціалізованими фірмами, які передбачають викуп старих автомобілів. Компанія ТопВикуп – одна з компаній, що надають такого роду послуги, зокрема, – викуп авто після ДТП в Новому Роздолі.

Власник, і без того пригнічений подією, обтяжується ще додатковими обов’язками, які, навряд чи, можна назвати приємними. І ось тут, дуже до місця даний сервіс, завдяки якому з його плечей знімається, практично, весь вантаж навалилися турбот. Подавши заявку, автолюбитель позбавляє себе від необхідності шукати покупців на авторинку, в мережі Інтернет, через оголошення на дошках, вести з ними нескінченні переговори: пояснювати, умовляти і торгуватися.

Додайте до цього клопоти з оформлення всієї необхідної документації, проведення ремонту пошкодженого авто, зняття її з обліку, проведення оціночної експертизи. На це все буде витрачена сила-силенна часу, сил і нервів. Погодьтеся, що набагато більше влаштує той варіант, коли все, що необхідно зробити – це подати заявку на послугу.

При цьому компанія гарантує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Організовується виїзд експерта в призначений замовником час і місце, що виручає в тих випадках, коли машина має сильні пошкодження і не може їхати самостійно.

Процес передачі грошей носить швидкий і прямий характер, відбувається на місці проведення діагностичної експертизи, відразу ж після того, як буде озвучена сума, яка складає до 90% ринкової вартості автомобіля.

Сама процедура подачі заявки відрізняється простотою і доступністю. Для цього необхідно заповнити нескладну форму, розміщену на сайті компанії, завдяки чому можна скористатися можливістю і прорахувати попередню приблизну суму оцінки. І в разі, якщо результати підрахунків будуть відповідати очікуванням, продовжити співпрацю з компанією до отримання бажаного результату.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...