Швидко та безпечно продати транспортний засіб

Продати свій транспортний засіб, на перший погляд, справа проста. Зробити це у вік інтернету та загальнодоступності до засобів масової інформації не становить труднощів. Так здатен розмірковувати тільки той, хто ніколи не мав справ з купівлею-продажем автомобілів, мотоциклів та іншого транспорту. Як на авторинку, так і на популярних сайтах з продажу авто новачка чекають несподіванки та розчарування.

Щоб не наражати себе на небезпеку, краще скористатися послугами професіоналів. Одними з таких є команда фахівців київської компанії ТопВикуп. Компанія за п’ятнадцять років своєї діяльності здобула собі позитивну ділову репутацію. ТопВикуп здійснює купівлю:

 • легкових автомобілів;
 • мотоциклів;
 • скутерів;
 • екскаваторів;
 • навантажувачів;
 • комбайнів;
 • водних човнів;
 • вантажних автомобілів;
 • культиваторів та сівалок.

Головною умовою викупу є українська реєстрація транспортних засобів та рік випуску не пізніше двохтисячного. Компанія має власний штат експертів з оцінювання й пропонує вартість, яка максимально наближена до ринкової.

Широкий спектр послуг від компанії ТопВикуп

Крім купівлі транспорту, ТопВикуп надає й інші послуги:

 • автоломбард – можливість швидко отримати позику під заставу власного транспортного засобу без довідок про доходи й поручителів;
 • trade in – обмін старого авто на нове з доплатою, при купівлі автівки у кредит вартість старого можна врахувати за перший внесок;
 • онлайн-оцінка авто – дізнатись попередню вартість автотранспорту можна на сайті компанії, заповнивши заявку встановленого зразку.

Основним напрямком діяльності компанії ТопВикуп є терміновий викуп автомобілів, пошкоджених у дорожньо-транспортних пригодах. Продати власними силами аварійну автівку за вигідною ціною майже нереально. Биті авто є специфічним товаром, вартість на які залежить від багатьох факторів та має тенденцію стрімко падати.

Компанія готова забрати автомобіль прямо з місця дорожньо-транспортної пригоди, незалежно від місцезнаходження по всій території України. Транспортування пошкодженого авто евакуатором здійснюється коштами фірми. Працівники приймають заявки цілодобово, без вихідних. Крім безкоштовних послуг евакуатора, компанія допоможе з експертною оцінкою та юридичним оформленням договору купівлі-продажу, посприяє швидкому зняттю автівки з обліку в реєстраційних установах, владнає формальності з фіскальною службою.

Автовикуп легкових автомобілів у місті Городок Львівської області

Віднині ТопВикуп готовий надати свої послуги мешканцям Львівщини. Компанія здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто в містах Борислав, Дрогобич, Старий Самбір, Городок та інших населених пунктах.

Щоб стати нашим клієнтом, досить зателефонувати на один із номерів, вказаних на сайті, або відправити заявку за допомогою Вайбера чи Ватсапа. У заявці потрібно обов’язкового вказати марку, модель, технічний стан та рік випуску транспортного засобу. Для пришвидшення процедури оцінки бажано надати детальне фото автівки. Найближчим часом співробітники зателефонують для обговорення місця та часу проведення експертної оцінки, після підписання угоди нададуть кошти готівкою або перерахують на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...