08.05.2016

Автовикуп Городок

Всі ми знаємо, що бувають такі життєві ситуації, коли виникає гостра потреба в грошах. Безумовно, одним з варіантів вирішення може стати продаж наявного автомобіля навіть, якщо йому довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді і технічний стан залишається бажати кращого.

Раніше це було важко здійснюваною завданням, особливо для тих, хто стикався з таким вперше. Для тих людей, які хочуть легко і швидко обміняти своє авто на гроші, існує послуга автовикуп, що включає в себе всі заходи, спрямовані на здійснення угоди купівлі-продажу.

Компанія ТопВикуп є фірмою, яка надає такого роду послуги, зокрема, – викуп авто після ДТП Городок. Тим самим позбавляючи власника постраждалої машини від виконання багатьох малоприємних дій: проведення передпродажної підготовки, численних поїздок на авторинок, довгого очікування потенційного покупця, ведення телефонних переговорів.

Отримавши заявку на послугу викуп битих авто в Городку, ТопВикуп знімає з замовника необхідність займатися паперовими справами: бігати по інстанціях, вистоювати годинами в чергах під кабінетами – переоформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, вимушені клопоти з приводу зняття машини з обліку передаються руки наших висококласних фахівців.

Використовуючи необхідні для цього знання і відпрацьований навик ведення подібних справ, вони за рекордно короткий проміжок часу – від кількох годин до однієї доби, вручать еквівалентну суму грошей в обмін на автомобіль.

Замовивши послугу автовикуп після ДТП Городку, власник автоматично отримує гарантію на проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно.

Слід підкреслити, що організовується виїзд експерта в зазначений клієнтом час і місце. Це стає справжнім порятунком в тих випадках, коли машина отримала серйозні пошкодження, які позбавляють її можливості самостійного пересування, так як проведення діагностичної експертизи можна здійснити безпосередньо на місці аварії.

Тут же відбувається і процес передачі грошей: озвучена оцінювачем сума видається на руки власникові і досягає 90% ринкової вартості автомобіля, часто перевищуючи суму компенсаційних виплат, які пропонують страхові компанії.

Процедура подачі заявки на викуп аварійних авто в Городку відбувається в зручній для замовника формі. Для цього достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті компанії, або заповнити спеціальну анкету, що знаходиться там же.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...