08.05.2016

Автовикуп Дрогобич

Перевищення швидкості – причина, яка протягом багатьох років є винуватицею здебільшого дорожньо-транспортних пригод. Незважаючи на це, багато водіїв продовжують ігнорувати цей факт. Тому, перед кожним автолюбителем, в якийсь момент, може постати питання продажу авто, що потрапило в ДТП.

Зрозуміло, деякі з них, приймають рішення займатися продажем самостійно, в силу того, що деякий сумнів викликає необхідність виплачувати комісійний збір за користування послугою. Але, відчувши на собі всі перипетії цього непростого завдання, залишають колишню ідею і звертаються за допомогою до спеціалізованих фірм, таким, як ТопВикуп, який пропонує, що ідеально підходить в даному випадку, послугу викуп авто після ДТП Дрогобич.

Вона, як порятунок, в тих випадках, коли є потреба термінового отримання грошей. Підходить для тих, хто хоче легко і швидко обміняти своє авто на певну суму. Отримавши заявку на викуп аварійних авто Дрогобич, компанія весь тягар турбот перекладає на себе.

Єдине, що треба зробити власнику – подати заявку і чекати отримання грошей за машину. Слід зазначити простоту при замовленні послуги викуп битих авто в Дрогобичі, для цього достатньо заповнити анкету, розміщену на сайті, розрахувати попередню приблизну суму оцінки і в разі, якщо вона буде відповідати очікуванням, чекати дзвінка нашого співробітника за номером, вказаним при заповненні.

В спектр дій з надання послуги автовикуп після ДТП Дрогобич входять такі заходи, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, оформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, зняття машини з обліку, безкоштовний виїзд експерта для проведення оцінювання, при чому, місце і час зустрічі призначає сам замовник.

Передача грошової суми здійснюється відразу ж, після діагностичної експертизи, як тільки оцінювач озвучить її розмір, попередньо погодивши з водієм, і буде досягати 90% ринкової вартості автомобіля.

Таким чином, завдяки зусиллям наших фахівців, власник позбавляє себе від необхідності здійснювати ряд малоприємних дій. Ремонт пошкодженого авто, пошук потенційного покупця, ведення нескінченних телефонних переговорів з зацікавилися. Так само не доведеться вести машину на авторинок, платити там за місце, болісно очікувати покупця, торгуватися з ним.

Замість цього, ви зможете спокійно, без поспіху і хвилювань, займатися іншими, своїми не менш важливими, справами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 4,97 из 5)
Loading...