Як швидко отримати позику

Трапляються у житті такі ситуації, коли терміново потрібна досить велика сума грошей. Наприклад, якщо Ви займаєтесь сільським господарством й у зв’язку з подорожчанням паливно-мастильних матеріалів чи хімікатів та добрив, або вирішили розширити площу оброблюваної землі, тому знадобились додаткові кошти. Можна звернутися до банку за позикою. Але специфіка вирощування сільськогосподарських культур вимагає негайних капіталовкладень. Доки будуть збиратись необхідні довідки та банк буде вирішувати доцільність надання кредиту, пройде значний час, такий важливий, особливо – в період посівної або жнив. Може статися так, що запозичені гроші вже не знадобляться. У такій ситуації на поміч прийде компанія ТопВикуп.

Послуги компанії ТопВикуп

Серед великої кількості різноманітних послуг компанія надає грошові кошти під заставу транспортних засобів. Така послуга називається автоломбард. Якщо потрібна кругленька сума на нетривалий термін часу, компанія ТопВикуп видасть її без зволікань. При цьому не треба збирати купу довідок та шукати поручителів. Наявність інших боргових зобов’язань компанію також не цікавить. Для швидкого отримання коштів необхідно лише провести експертну оцінку транспортного засобу, яка здійснюється коштом компанії. У якості предмету застави компанія прийме:

 • легкові автомобілі;
 • вантажні автомобілі;
 • комбайни;
 • трактори;
 • навантажувачі;
 • культиватори;
 • зернові сівалки.

Крім автоломбарду, компанія надає й інші види послуг:

 • викуп мотоциклів, мопедів, скутерів;
 • терміновий викуп плавальних засобів: катерів, яхт, човнів, гідроциклів:
 • викуп вантажних автівок;
 • викуп легкових авто після ДТП.

Автовикуп у місті Дрогобич Львівської області

Автовикуп пошкоджених у ДТП транспортних засобів є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії. ТопВикуп придбає бите авто незалежно від місця його знаходження, по всій території України. Компанія цілодобово приймає заявки на викуп аварійних, битих після ДТП авто й готова відправити своїх фахівців у Охтирку чи Дрогобич, у Славутич чи Білгород-Дністровський. Для транспортних засобів, які не можуть самостійно рухатись, компанія надає послуги евакуатора безкоштовно. Також представники компанії допоможуть у юридичному оформленні договору купівлі-продажу, у реєстраційних органах при знятті автомобіля з обліку.

Щоб скористатись послугами компанії, треба лише зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті, або оформити заявку онлайн, вказавши марку, модель, технічний стан та рік випуску транспортного засобу. Необхідно також додати файл з детальним фото автівки. Заявку можна направити по Вайберу чи Ватсапу. Представник фірми подзвонить найближчим часом та запропонує попередню вартість автівки. Після досягнення домовленості, необхідно буде обговорити час та місто проведення експертної оцінки, після якої буде укладено угоду з купівлі-продажу. Після підписання угоди компанія здійснює повний розрахунок. За бажанням клієнта, кошти надаються готівкою або перераховуються на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 4,94 из 5)
Loading...