08.05.2016

Автовикуп Борислав. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Автомобіль щільно увійшов в наше життя. Деякі люди настільки не уявляють без нього свого існування, що навіть в магазин за хлібом відправляються на машині. А попит, як відомо, народжує пропозицію. Тому можливості вибору автомобілів, просто таки, не має меж. Відповідно, розвивається і сфера обслуговування автопарку, розширюючи спектр пропонованих послуг. Одним зі складових його є, досить молодий вид сервісу, який передбачає купівлю-продаж автівок.

Компанія ТопВикуп – одна з представниць, які надають такого роду послугу, зокрема – викуп авто після ДТП в Бориславі. Вона, в значній мірі, полегшує завдання продажу потерпілого авто, адже ні для кого не секрет, що цей процес пов’язаний з виконанням багатьох малоприємних дій.

Паперова тяганина, біганина по, різного роду, інстанціях, численні телефонний дзвінки переговорів з потенційними покупцями, поїздки на авторинок, оренда місця там – ось, далеко неповний перелік всього, що необхідно зробити. Все це стає непереборними перешкодами для багатьох автолюбителів, тому вони приймають рішення на користь компанії. Що дозволяє їм заощадити багато часу, зберегти нерви, зберегти спокій і дає можливість займатися іншими своїми, не менш важливими справами.

Прийнявши заявку на послугу, ТопВикуп забезпечує проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, оформлення всіх документів, договорів, необхідних для здійснення угоди, турботи, по зняттю з обліку і транспортування машини компанія бере на себе.

Так само буде організований виїзд фахівця, за попередньою домовленістю з клієнтом, в ході якої він призначить час і місце, яке вважатиме найбільш зручним для себе. Так як ми не користуємося послугами посередників, передача грошей відбувається відразу ж, на місці після того, як буде проведена діагностична експертиза і оцінювач озвучить суму. Розмір її складе до 90% ринкової вартості автомобіля. Весь процес викупу автотранспорту протікає в гранично стислі терміни і займає період від кількох годин до одного дня.

Ми невпинно прагнемо до підвищення рівня обслуговування клієнтів, в роботі з ними застосовуємо індивідуальний підхід до кожного з них, враховуємо правила безпеки і конфіденційності, забезпечуємо оперативність і гарантуємо надійність.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...