Як позбутися авто після ДТП?

Життя підкидає нам не тільки приємні моменти, але й випробування. Для кожного водія таким випробуванням може стати дорожньо-транспортна пригода. Від аварій на дорогах не застрахований ніхто. Причиною може бути низька культура водіння, перевищення швидкості, перевантаженість автошляхів, неякісне покриття. Якщо авто зазнало значних пошкоджень, власник у більшості випадків приймає рішення продати битий автомобіль.

Окремі водії приймають рішення діяти самостійно і відразу ж зустрічаються з великою кількістю проблем, адже процес купівлі-продажу аварійного авто – складний, довгий та малоприємний. Потрібно вкладати кошти в проведення ремонту транспортного засобу, підписувати багато документів для переоформлення автівки, бігати по інстанціях, годинами очікувати в черзі, турбуватися стосовно зняття машини з обліку.

Сюди слід додати мало не щоденні поїздки на авторинок, плату за оренду місця, пошук потенційного покупця і торгування за найкращу ціну для Вашої автівки. І при цьому незрозуміло, чи вдасться продати автомобіль, а якщо вдасться, то чи не отримаєте Ви за нього набагато менше, ніж очікували. Крім того, завжди існує ризик зустрітися з шахраями та аферистами, які залишать вас і без транспортного засобу, і без грошей.

Швидка допомога з продажу битих автівок

Звісно, набагато зручніше було б перекласти усі ці клопоти на когось іншого. І автосервіс надає таку можливість. Компанія ТопВикуп займається викупом битих авто у місті Первомайський Луганської області і допоможе Вам без зусиль вирішити усі проблеми. Скориставшись нашими послугами, ви зекономите час, збережете нерви, захистите себе від різноманітних побоювань та переживань.

Ми здійснимо викуп Вашого авто після ДТП у місті Первомайський без зайвих проблем і оформлення купи документів. Компанія ТопВикуп співпрацює з представниками різних верств населення: студентами, робітниками, бізнесменами. Ми вирішимо Ваші проблеми, пов’язані з викупом аварійних авто у місті Первомайський, незалежно від ступеню пошкодження автівки, а також марки і країни-виробника. У стислі терміни – від кількох годин до однієї доби – ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші.

Економте матеріальні і моральні ресурси з компанією Топ Викуп!

Перевагою компанії ТопВикуп є те, що ми звільнимо Вас від передпродажної підготовки автомобіля. Ми самостійно проведемо ремонт транспортного засобу, що допоможе Вам зекономити значні кошти. Наша компанія гарантує отримання за аварійне авто до 90% від суми його вартості. Це значно перевищує компенсаційні витрати, пропоновані страховою компанією.

Ми самостійно переоформимо усі необхідні документи і договори, потурбуємося про зняття автомобіля з обліку, вирішимо проблеми з податковою інспекцією.

Подати заявку на автовикуп у місті Первомайський Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Це дуже просто і доступно, Вам навіть не потрібно виходити з дому. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку.

Після отримання заявки ми здійснимо безкоштовну евакуацію Вашого транспортного засобу, якщо через значні пошкодження машина лишилася на місці дорожньо-транспортної пригоди. Якщо автівка сильно пошкоджена, експерт може провести оціночну експертизу безпосередньо на місці аварії. Після того, як фахівець назве суму, Ви відразу зможете отримати її на руки і починати збирати кошти на новий автомобіль. Ми також гарантуємо повну конфіденційність у всіх питаннях продажу автівки.

Звертайтеся до послуг компанії ТопВикуп та починайте збирати гроші на нову автівку!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...