08.05.2016

Автовикуп Первомайський

Ми щось втрачаємо, щось знаходимо. Іноді і втрачаємо для того, щоб звільнити місце для чогось нового. І все ж, як-то неохоче з цим погоджуєшся. Однак, якщо, виходячи з даного висловлювання, як приклад, розглянути ситуацію, коли сталася неприємна подія – машина потрапила в дорожньо-транспортну пригоду, то, схоже, прийшов час обміняти її на іншу. Тим більше, що зараз, не в порівняння з колишніми часами, це завдання можна виконати, витративши мінімум зусиль і часу.

В останні роки в сфері обслуговування автопарку з’явився такий вид послуг, який пов’язаний з викупом автомобілів, що були у вжитку. Зокрема – викуп авто після ДТП в Первомайському, який пропонує компанія ТопВикуп. Послуга ідеально підходить для тих екстрених випадків, коли гроші необхідно отримати, як можна швидше. Слід підкреслити, що викуп битих машин є одним з найскладніших в переліку всіх видів послуг автосервісу.

Він включає в себе ряд малоприємних дій, які для багатьох автолюбителів є труднопреодолімимі перешкодами. У той час, як для наших фахівців це – звичайні заходи, необхідні для здійснення угоди купівлі-продажу. І, завдяки їх зусиллям вся процедура викупу відбувається в найкоротші терміни – від кількох годин до одного дня.

При цьому власникові не доведеться проводити передпродажну підготовку машини, проводити ремонт, возити її на авторинок, шукати місце, платити за нього, годинами стояти в очікуванні покупця. Не треба буде вести нескінченні телефонні переговори, хвилюватися про те, наскільки швидко вдасться продати автомобіль, не піднімуться ціни на автотранспорт, побоюватися ймовірності потрапити в руки шахраїв.

Отримавши заявку, компанія гарантує проведення операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, оформлення всіх документів і договорів бере на себе, сприяє в знятті з обліку, організовує виїзд фахівця, в вказане власником місце і час. Передача грошей відбувається тут же на місці після проведення діагностичної експертизи. Як правило, сума виплат доходить до 90% ринкової вартості автомобіля.

Всі дії проводяться з урахуванням правил безпеки і конфіденційності, забезпечуючи високий рівень комфорту, оперативності та надійності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...