04.05.2016

Автовикуп Славутич

Ситуація зі станом аварійності на дорогах нашої країни залишає бажати кращого. Якість самого покриття, низький рівень культури водіння, що супроводжується хронічним недотриманням встановлених правил призводить до того, що щодня відбувається кілька десятків дорожньо-транспортних пригод.

Не завжди водії хочуть займатися подальшим ремонтом, часто вимагає чималих капіталовкладень, – більшість з них приймають рішення про продаж автомобіля.

У порівнянні з колишніми часами, коли це представляло досить складну задачу, в даний час її досягнення вже не становить такої праці, за рахунок, порівняно недавно, що з’явилася послузі термінового викупу уживаних автомобілів.

Компанія ТопВикуп спеціалізується на наданні такого роду послуги автовикуп після ДТП Славутич. Ми приймаємо машини в будь-якому стані, незалежно від моделі, країни виробника, року випуску, починаючи з 1991.

Дана послуга ідеально підходить для тих власників, які цінують свій час і бережуть нерви, так як вона дозволяє легко і швидко, протягом декількох годин отримати певну експертом суму грошей.

Завдяки послузі викуп авто після ДТП Славутич, господареві машини не доведеться займатися передпродажною підготовкою машини: проводити її ремонт, складати і подавати оголошення, вести телефонні переговори з зацікавилися людьми, частина з яких, до речі сказати, самі ще до кінця не розуміють, чого хочуть.

Крім того, надаючи послугу викуп аварійних авто в Славутичі, наші фахівці беруться за повне переоформлення всіх необхідних документів і договорів, знімають машину з обліку, безкоштовно евакуюють, зберігають і оцінюють автомобіль.

Організовують виїзд експерта в те місце і час, яке замовник вважатиме найбільш комфортним для себе, це робить можливим проведення діагностики на місці аварії. Тут же відбувається і процедура передачі грошей. Вся сума, що досягає 90% ринкової вартості машини, буде вручена на руки власникові, як тільки її озвучить оцінювач.

Заявка на викуп битих авто в Славутичі відрізняється простотою і не викличе ніяких труднощів. Достатньо буде лише зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або – заповнити спеціальну форму, розташовану там же, прорахувати приблизну попередню суму оцінки і в разі задовільного результату, очікувати дзвінка нашого консультанта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...