Час змінити авто з компанією ТопВикуп

Рано чи пізно, у всіх власників транспортних засобів настає потреба розставатись зі старим авто у зв’язку з купівлею нового. Саме в цей період виникає купа різноманітних проблем. Перш ніж купити новий автомобіль, треба продати старий й бажано по вигідній ціні. Потім знадобиться деякий час побути пішоходом, доки не буде придбаний новий автомобіль. Компанія ТопВикуп пропонує вирішити за один раз питання з продажу старого та купівлі нового авта за програмою “trade in”. Програма, яка набула популярності у розвинутих країнах, передбачає обмін старого авта на нове. Покупцю залишається доплатити різницю та отримати автомобіль.

Також є можливість придбання автомобілю у кредит або розстрочку, де старий автомобіль буде прийнятий у рахунок першого внеску. В такому випадку одразу вирішується питання як з приводу продажу, так й з приводу купівлі автівки. Співробітники компанії ТопВикуп нададуть послуги з експертної оцінки транспортного засобу, юридичного оформлення документів купівлі-продажу, посприяють при знятті та постановці автомобіля на облік.

Автовикуп у Славутичі Київської області

Окрім сприяння в здійсненню обміну автомобілів, компанія здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто в містах Бориспіль, Вишгород, Боярка, Славутич та в інших населених пунктах Київської області та Києва. Працівники компанії у найкоротший термін здійснять виїзд туди, де знаходиться автомобіль. Вони проведуть кваліфіковану експертну оцінку та запропонують реальну, максимально наближену до ринкової, вартість.

Якщо авто не може само пересуватись, безкоштовно надаються послуги евакуатора. Крім викупу пошкоджених після аварій легковиків, компанія терміново придбає:

  • мотоцикли;
  • мопеди;
  • скутера;
  • квадроцикли;
  • вантажні автомобілі;
  • трактори;
  • комбайни;
  • яхти;
  • човни;
  • водяні мотоцикли.

Крім цього, компанія надає послуги з позики грошових коштів під заставу транспортного засобу. Якщо терміново потрібна велика сума грошей, а на оформлення кредиту часу немає, компанія ТопВикуп у найкоротший термін на взаємовигідних умовах надасть грошову позику. При цьому не потрібні довідки про отримані доходи та поручителі. Кредитна історія клієнта також нікого не цікавить. Отримати кошти можна отримати не лише тільки під заставу легкового автомобіля. Приймається також й сільськогосподарська техніка, плавальні засоби.

Швидкий та безпечний розрахунок

Для того, щоб скористатися послугою автоломбарду або продати своє авто будь якому стані, необхідно зателефонувати за номером телефона, який є на сайті www.topvykup.com.ua, або заповнити заявку онлайн. В заявці треба вказати марку, модель свого транспортного засобу, рік випуску та його стан. Бажано до заявки додати фото з детальним зображенням. Заявки також приймаються за допомогою мобільних додатків Viber або WhatsApp.

Після заявки чекайте на дзвінок від співробітника компанії, який зателефонує у найкоротший час. Якщо попередня вартість авто влаштовує, обговорюються місце та час проведення експертної оцінки, яка здійснюється за кошти компанії. Якщо умови влаштовують обидві сторони, оформлюється угода купівлі-продажу та проводиться повний розрахунок з клієнтом. Розрахунок здійснюється за побажанням продавця – готівкою або шляхом перерахування коштів на банківський рахунок.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...