Головне – зробити правильний вибір

Інколи у власників транспортних засобів виникають певні обставини, які вимушують позбутися авто. Однією з таких обставин може бути дорожньо-транспортна пригода. Від такої події не застрахований жодний керманич. Пригода може трапитись й з вини сторонніх осіб, але внаслідок неї може бути пошкоджений також й Ваш автомобіль. Шляхів подальшого розвитку подій є декілька. Перший – це відремонтувати авто й продовжувати далі на ньому їздити. Але за таких обставин власник на певний час буде позбавлений можливості користуватися ним. Й невідомо, скільки часу знадобиться, щоб відновити транспортний засіб, яку суму буде остаточно витрачено.

Можна самому спробувати продати авто після ДТП завдяки наданням оголошень у газету та на популярні сайти з продажу автомобілів. Варто зауважити, що аварійні авто мають менший попит, ніж не биті, й тому позбутися власноруч пошкодженого транспорту буде не так просто. Завдання може бути ускладнене, якщо місцеперебування авта знаходиться далеко від обласного центру або великого міста. Охочих приїхати подивитися на понівечене авто за кількасот кілометрів, а потім ще й транспортувати його за місцем призначення буде небагато. Отже, відстань також може суттєво вплинути на остаточну вартість автомобіля після аварії. Єдиним правильним рішенням буде звернутись за допомогою до фахівців, які займаються викупом битих та аварійних машин.

Автовикуп на вигідних умовах у місті Сквира Київської області

Одним з таких фахівців, що більше ніж 15 років займається купівлею аварійних транспортних засобів, є компанія ТопВикуп. Компанія діє у всіх регіонах України. Її представники готові виїхати до будь-якого міста – Стрий, Коростень, Борислав, Сквира для здійснення викупу битих після ДТП та аварійних авто.

Співробітники компанії цілодобово приймають заявки на продаж автівок. Також фірма надає безкоштовно послуги з переміщення автомобіля на евакуаторі. Фахівці здатні провести оцінку транспортного засобу та запропонувати ціну, яка максимально буде наближена до ринкової. Також допоможуть з оформленням потрібних документів та посприяють при знятті транспортного засобу з обліку у реєстраційних органах. Крім викупу аварійних автівок, компанія надає й інші послуги:

  • терміновий викуп спеціальної техніки;
  • викуп вантажних автомобілів, тракторів та комбайнів;
  • викуп плавальних засобів.

Й це далеко не повний перелік запропонованих послуг. Компанія ТопВикуп пропонує послугу з отримання грошових коштів під заставу транспортного засобу.

Як скористатися послугами нашої компанії

Для продажу власного авто необхідно зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, або залишити заявку. У заявці необхідно вказати марку, модель та рік випуску автівки. Бажано додати файли з детальним зображенням транспортного засобу. Заявки також приймаються за допомогою додатків Вайбер та Ватсап.

Співробітники компанії зателефонують якомога скоріше та запропонують попередню вартість автомобіля, узгодять з продавцем час та місце проведення експертизи. Після досягнення домовленості та підписання необхідних документів проводиться розрахунок з власником авто. На побажання клієнта, кошти можна отримати готівкою, або на банківський рахунок.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...