05.05.2016

Автовикуп Сквира. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Водії по-різному ставляться до свого автомобіля: одні дбають і бережуть його, інші ж, навпаки – не щадять на вибоїнах, вичавлюють максимум, на що він здатний. Так чи інакше, ніхто з них не застрахований від неприємностей і будь-хто може потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

Як правило, після цієї події власник приймає рішення продати машину. Частина з них береться за виконання завдання самостійно, інші вдаються до допомоги спеціалізованих фірм.

До них через час приєднуються і ті, хто думав зробити все своїми руками, так як пересічній людині, що не компетентному у всіх тонкощах майбутнього процесу дуже складно швидко досягти бажаного результату.

Компанія ТопВикуп стає помічником в сформованих, таким чином, обставин і надає послугу викуп аварійних авто в Сквирі. Злагоджена робота наших досвідчених фахівців забезпечить швидкий і якісний обмін пошкодженого автомобіля на еквівалентну суму грошей, незважаючи на його технічний стан, модель і країну виробника.

Замовивши послугу викуп авто після ДТП Сквира, власник протягом вже декількох годин зможе отримати заповітну суму, що досягає 90% ринкової вартості його машини. При цьому у нього залишається можливість спокійно займатися своїми іншими не менш важливими справами.

Отримавши заявку на викуп битих авто в Сквирі, компанія бере на себе всі клопоти, пов’язані з переоформленням необхідних документів і договорів для податкової інспекції, знімає машину з обліку, гарантує її безкоштовну оцінку і евакуацію.

Надаючи послугу автовикуп після ДТП Сквира, організовує виїзд експерта в те місце і час, які вказує сам власник, це дає можливість проведення діагностичної експертизи безпосередньо на місці аварії.

Тут же здійснюється і процедура передачі грошей, вся сума в повному обсязі, буде видана на руки власникові, як тільки оцінювач визначить її розмір.

Подача заявки на послугу відрізняється простотою і доступністю. Для цього необхідно лише зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити спеціальну форму, що знаходиться там же, завдяки чому можна розрахувати приблизну попередню суму оцінки. І в разі задовільного результату очікувати дзвінка нашого консультанта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...