Автовикуп Переяслав-Хмельницький: викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Якщо з’явилася потреба позбутися аварійного, пошкодженого, битого авто, яке побувало в аварії, в ДТП, звертайтеся до фахівців компанії ТопВикуп. Наша профілююча спеціалізація – автовикуп, у тому числі у Переяслав-Хмельницькому (викуп авто битих, аварійних, після ДТП). До речі, послуга надається в терміновому порядку. В наш час продати вживаний автомобіль дуже непросто, а часом, ще й небезпечно: всілякі шахраї та авантюристи в будь-який момент можуть обдурити, «кинути», «підставити». А ще ця процедура займає багато часу: численні візити на авторинок, зустрічі з потенційними покупцями, довгі розмови з ними, обгрунтування озвученої ціни.

Суть послуги

Як тільки власник вживаного, битого, пошкодженого автомобіля звертається до нас з заявою (в телефонному режимі або через спеціальну онлайн-форму на сайті), ми у зручний для власника час і місце, указане клієнтом, висилаємо оцінувача та юриста. Оцінувач проводить експертизу стану машини, робить свої висновки, надає грошову оцінку. Висококваліфікований юрист складає всі необхідні протоколи, акти, оформлює договори, угоди куплі-продажі. В компетенції юриста також документальне оформлення зняття авто з обліку й надання паперів до податкових органів. До речі, виїзд спеціалістів на місце перебування пошкодженого автомобіля – цілком безкоштовний.

Буває так, що після ДТП машина не може самостійно пересуватися. В такому випадку ми організуємо безкоштовну евакуацію. Зберігання пошкодженої машини ми також беремо на себе. Головне – що клієнт повністю звільнений від будь-яких турбот й клопотань. Ми економимо його особистий час, нерви та гроші. Еквівалентну вартість аварійного авто ми повертаємо за гранично стислий період часу (за декілька годин, максимум – впродовж доби).

Чому саме ТопВикуп

Наша компанія є лідером авторинку України по наданню послуг з викупу старих, аварійних, вживаних автомобілів. Ми викуповиваємо авто будь-яких марок, моделей, країн-виробників. Наші високопрофесійні дії спрямовані на задоволення інтересів та потреб клієнтів. Ми забезпечуємо швидке вирішення проблем, пов’язаних з викупом авто. При цьому наші дії грамотні, безпечні для клієнта, конфіденційні, комфортні, прозорі, вигідні, оперативні.

Ми не працюємо через посередників, тому процедура – максимально зрозуміла, проста, швидка. Ми приїжджаємо, оцінюємо стан машини, виплачуємо гроші (готівкові або безготівкові, як забажає клієнт). Передача компенсації проводиться там, де проводилася діагностика, експертиза автомобіля. Частіш за все, розмір виплати дорівнює 90 відсотків ринкової вартості діагностуємого авто. Ця сума однозначно більша за розмір компенсаційних виплат страхувальників.

Зв’язуватися з нами можна в будь-який час. Ми завжди на зв’язку, завжди напоготові прийти Вам на допомогу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...