06.05.2016

Автовикуп Богуслав. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Багатьом автовласникам в якийсь момент доводиться стикатися із завданням продажу власного автомобіля. У минулі часи це було справжньою проблемою, особливо для тих, хто вперше стикався з таким питанням.

Де найкраще продавати машину, щоб це було легко і просто, яку ціну призначати, щоб і не продешевити і не завищити її, як застерегти себе від різного роду шахраїв і аферистів – ось неповний список того, що необхідно було знати.

Зараз завдання значно спрощується, завдяки послузі, пов’язаної з викупом автомобілів, що були у вжитку. Цим займаються спеціалізовані фірми, зокрема, – компанія ТопВикуп, що надає послугу автовикуп після ДТП Богуслав.

Суть даної послуги полягає в тому, що наші фахівці допомагають в максимально стислі терміни обміняти пошкоджений автомобіль на еквівалентну суму грошей.

При цьому власник зможе спокійно займатися іншими своїми важливими справами в той час, як наші висококваліфіковані фахівці, маючи необхідний рівень знань і відпрацьований навик здійснюватимуть проведення всіх заходів, пов’язаних з наданням послуги викуп авто після ДТП в Богуславі.

В ході виконання всіх необхідних операцій, компанія гарантує безкоштовну евакуацію та зберігання пошкодженого автотранспорту, виїзд фахівця в те місце і час, який буде найбільш зручним для власника, що робить можливим проведення діагностичної експертизи на місці аварії.

Крім того, отримавши заявку на викуп аварійних авто Богуслав, всі турботи з оформлення документів і договорів для податкової інспекції і зняття машини з обліку, ТопВикуп бере на себе.

У своїй роботі ми не користуємося послугами посередників, тому процес передачі грошей відбувається на місці проведення діагностики відразу по її закінченню, як тільки сума буде озвучена оцінювачем. У повному обсязі, що досягає 90% ринкової вартості автомобіля, вона буде вручена безпосередньо на руки власникові.

Процедура подачі заявки на викуп битих авто в Богуславі відрізняється простотою і доступністю. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити нескладну форму, описавши в якій свій автомобіль, можна буде прорахувати приблизну попередню суму оцінки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...