Автовикуп у місті Богуслав

Любителі автомобілів час від часу вимушені по різним причинам продавати свій власний транспортний засіб. Хтось мріє придбати нове авто, комусь потрібні гроші, а дехто потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, в аварію, і пошкодив машину. Треба зауважити, що продаж авто – не така вже легка справа. В цій справі потрібно мати навички, добре знати авторинок, ціни, вміти не потрапити на різномастних шахраїв, аферистів, не порядних людей. Якщо виникла потреба в продажі вживаного чи старого авто, рекомендуємо звертатися в компанію ТопВикуп.

Наша затребувана послуга: викуп аварійних, битих, після ДТП авто у місті Богуслав відрізняється оперативністю, надійністю, вигідністю.

Що входить в послугу автовикупу

Як тільки до нас надходить заявка клієнта на викуп його старого, аварійного, битого чи пошкодженого в дорожньо-транспортній пригоді автомобіля, на місце події, або на місце, яке укаже власник авто, виїжджають наші компетентні фахівці. Час зустрічі назначається замовником послуги. Експерт-оценювач продіагностує машину на предмет пошкоджень, надасть оцінку її стану, назначить суму відшкодувань. Як правило, грошовий розмір становить до 90 відсотків ринкової вартості авто. Висококваліфікований юрист візьме на себе оформлення всіх паперів: документів для пред’явлення в податкову службу, а також для зняття автомобіля з обліку.

Всі наші дії займуть мінімум часу, і вже за декілька годин клієнт отримує за свій пошкоджений автомобіль еквівалентну суму грошей. Крім того, якщо машина не в змозі самостійно пересуватися, наша компанія візьме на себе її транспортування, евакуацію. Зазначимо, що й оціночні дії експерта, й оформлення паперів юристом, й евакуація та зберігання авто для клієнта нічого не коштують, тобто всі ці послуги надаються абсолютно безкоштовно.

Замовляйте вигідні послуги компанії ТопВикуп

Немає сенсу самостійно займатися продажем пошкодженого, аварійного, вживаного автомобіля. Для цього на українському ринку автосервісу працює компанія ТопВикуп. Наша команда – це досвідчені й відповідальні спеціалісти. Ми гарантуємо швидке й вигідне вирішення всіх проблем, пов’язаних з продажем транспортного засоба.

Просто зателефонуйте нам (номери телефонів розміщені на нашому сайті www.topvykup.com.ua), назвіть час і місце зустрічі, і ми вишлемо наших кращих фахівців. Замовити наші послуги також можна, заповнив на сайті зручну й зрозумілу онлайн-форму.

Оскільки ми лідируємо на українському ринку автосервісу в сфері викуповування автомобілів після ДТП, маючи великий досвід й напрацювання, тому й проблема продажу авто для нас не є проблемою. Тому й інтереси та комфорт клієнтів для нас – понад усе.

Завжди можете на нас розраховувати. З нами Ви отримаєте:

  • безпечність й прозорість угоди;
  • повну конфіденційність;
  • вигідні умови;
  • оперативність оформлення всіх паперів;
  • чесний розрахунок за аварійний автомобіль;
  • надійність.

Ми працюємо без посередників, тому клієнти швидко (на протязі доби) отримують гроші (готівкові або безготівкові).

Ми завжди раді новим клієнтам, з повагою відносимося до кожного замовника наших послуг, намагаємося якнайбільше задовольнити їх потреби. Чекаємо на Ваші заявки в будь-який час дня й ночі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...