Автовикуп у місті Березань

Такий сучасний засіб пересування, як автомобіль, сьогодні ще вважається гарантією фінансової забезпеченості. Це означає, що власник авто в будь-який момент, продав його, буде мати певну суму грошей. Але ж завжди був й залишається проблемою саме процес продажу майна, який пов’язаний з багатьма труднощами та небезпеками. Компанія ТопВикуп надасть Вам дуже затребувану послугу: викуп аварійних, битих, після ДТП, а також старих, вживаних авто у місті Березань.

Головна мета нашої діяльності – швидко обміняти пошкоджений автомобіль на гроші, повністю взяв на себе всі турботи про транспорт і документальне оформлення угоди. З нами Вам не загрожують будь-які несподіванки та непередбачуваності.

Як все відбувається

Якщо Вам потрібно швидко, безпроблемно й вигідно продати своє старе або пошкоджене в дорожньо-транспортній пригоді авто, просто подзвоніть нам за телефонами, вказаними на нашому сайті www.topvykup.com.ua. Заказати наші послуги також можна, залишивши заявку в онлайн-формі на тому ж сайті. Відразу ж після отримання Вашої заявки на місце, указане Вами, і в час, Вами зазначений, виїдуть наші досвідчені та компетентні фахівці (експерт-оцінувач та юрист).

На місті спеціалісти проведуть експертизу (оцінять стан машини), оформлять всі необхідні документи, договори, угоди, і Ви отримаєте адекватну вартість автомобіля в грошовому еквіваленті. Наші клієнти не витрачають ані час, ані нерви, ані особисті кошти. Наші послуги по викупу авто надаються абсолютно безкоштовно: виїзд експертів, оцінювання стану машини, оформлення паперів. Навіть евакуацію автівки, яка після ДТП не в змозі пересуватися самостійно, ми також здійснюємо безкоштовно.

Переваги звернення в компанію ТопВикуп

Скориставшись нашими кваліфікованими послугами по терміновому авто викупу, Вам не потрібно буде їзди по авторинках і очікувати відповідного покупця, давати об’яви на сайтах продажу авто і чекати. Ще й не відомо, чи з’явиться покупець, а якщо з’явиться, чи виявиться він порядною людиною.

А потім, вже продавши машину, ще прийдеться клопотати по всім інстанціям, оформлюючи необхідні папери для податкових органів, знімаючи транспортний засіб з обліку. Вся ця біганина пов’язана з витрачанням часу, нервів й, нерідко, грошей.

А в нас немає ніякої прихованої комісії, ми працюємо без посередників. Отже, наші клієнти завжди знаходяться в вигідних умовах. І гроші виплачуються відразу по закінченню експертизи. До речі, сума компенсації за пошкоджене авто частіш за все не буває менш, чим 90 відсотків від його ринкової вартості.

Переваги співпраці з компанією Автовикуп в Березані такі:

  • досвідчені й професіональні фахівці – гарантія грамотного продажу машини;
  • швидкість всіх наших дій (передача грошей на протязі доби);
  • кращі умови;
  • беззаперечні вигоди (ринкова ціна авто, безкоштовні услуги авто викупу);
  • стовідсоткова надійність та чесність;
  • індивідуальний підхід;
  • повна безпека;
  • абсолютна конфіденційність;
  • викуповування автомобілів будь-яких марок, моделей, країн-виробників;
  • виплата грошової компенсації за пошкоджений автомобіль в зручній для клієнта формі (готівкою або безготівковіи переказом).

Зв’язатися з нами можна в будь-який день і час. Цінуйте свій особистий час, здоров’я, фінанси, комфорт! А ми допоможемо Вам в цьому.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...