Аварійний автомобіль – як вирішити проблеми з продажем?

В Україні доволі висока статистика виникнення дорожньо-транспортних пригод. Цьому сприяє завантаженість автошляхів, погане дорожнє покриття, недостатня культура водіння. Часто головною причиною виникнення аварій стає перевищення швидкості.

Що робити, якщо Ваш автомобіль виявився пошкодженим в результаті дорожньо-транспортної пригоди? Можна спробувати його відремонтувати. Однак іноді легше продати транспортний засіб, аніж витрачати час і кошти на його відновлення. Однак процес купівлі-продажу битої автівки – складна справа. Ось лише кілька проблем.які виникають, коли власник вирішує самостійно продати аварійний транспортний засіб:

  • необхідність проведення косметичного ремонту автівки;
  • підписання значної кількості супровідних документів;
  • пошук чесного і надійного покупця;
  • вирішення питань з податковою службою.

Звісно, набагато зручніше було б перекласти усі ці клопоти на когось іншого. І така можливість існує. Компанія ТопВикуп надає послуги з викупу битих авто у місті Українка Київської області. Скориставшись нашими послугами, ви зекономите час та гроші і позбавитеся від зайвих хвилювань.

Послуги компанії ТопВикуп

Звернувшись до фахівців компанії ТопВикуп, ви зекономите час, збережете нерви, захистите себе від різноманітних побоювань та переживань. Ми надаємо послуги з викупу авто після ДТП у місті Українка Київської області. Наші фахівці допоможуть продати Ваш автомобіль без зайвих проблем і оформлення купи документів. Вирішення проблем, пов’язаних з викупом аварійних авто у місті Українка, ми у повному обсязі беремо на себе. Компанія ТопВикуп викупить Ваш автомобіль незалежно від ступеню пошкодження, а також марки і країни-виробника. У стислі терміни ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші.

Ще однією перевагою компанії ТопВикуп є те, що ми звільнимо Вас від передпродажної підготовки автомобіля. Ми самостійно проведемо ремонт транспортного засобу, що допоможе Вам зекономити значні кошти. Наша компанія гарантує отримання за аварійне авто до 90% від суми його вартості. Це значно перевищує компенсаційні витрати, пропоновані страховою компанією. Гроші Ви зможете отримати у гранично стислі терміни: від кількох годин до однієї доби. Ми не працюємо з посередниками, тому передача коштів відбувається безпосередньо після того, як експерт зможе назвати суму.

Ми самостійно переоформимо усі необхідні документи і договори, потурбуємося про зняття автомобіля з обліку, вирішимо проблеми з податковою інспекцією. Після отримання заявки ми здійснимо безкоштовну евакуацію Вашого транспортного засобу, якщо через значні пошкодження машина лишилася на місці дорожньо-транспортної пригоди. У такому разі експерт може провести оціночну експертизу безпосередньо на місці аварії.

Як оформити заявку на викуп авто?

Подати заявку на автовикуп у місті Українка Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Це дуже просто і доступно, Вам навіть не потрібно буде виходити з дому. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку.

Продайте свою стареньку автівку без зайвих клопотів і готуйтеся до покупки нового автомобіля з компанією ТопВикуп!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...