Автовикуп в Києві у колишні часи процедура продажу автомобіля був пов’язана з певними труднощами: необхідно було ні один раз виїхати на авторинок, витратити там багато часу в очікуванні потенційного покупця, заплатити за місце.
Дуже трудомістким був процес переоформлення документів, супутнє цьому відвідування різних інстанцій, довгі черги під кабінетами.

Великого терпіння вимагало спілкування з зацікавилися машиною людьми: ведення з ними переговорів, неодноразові демонстрації автомобіля, до яких треба було кожного разу підготуватися.

А якщо машині довелося побувати в ДТП, то шанси отримати за неї гроші зменшувалися в кілька разів.

Зараз процедура здійснення процедури купівлі-продажу значно спростився, завдяки, не так давно з’явилася послузі, яка передбачає терміновий викуп старих автомобілів.

Компанія ТопВикуп пропонує такого роду послугу, зокрема, – викуп авто (автовикуп) після ДТП в Києві . Суть Автовикуп полягає в тому, що в гранично стислі терміни, що займають від декількох годин до однієї доби, власник обмінює свій пошкоджений автомобіль на рівноцінну суму грошей. Як правило – це близько 98% його ринкової вартості. Що перевищує суми компенсаційних виплат, пропонованих страховими компаніями.

В процесі викупу битих авто в Києві , наші досвідчені фахівці повністю займуться переоформленням всіх необхідних документів і договорів, знімуть машину з обліку, забезпечать безкоштовну евакуацію, зберігання і оцінку авто.

Отримавши заявку на терміновий автовикуп після ДТП в Києві , компанія гарантовано надає безкоштовний виїзд фахівця в те місце і час, яке вибере сам власник. Це стає порятунком в ситуації, коли через отримані в результаті зіткнення пошкоджень, машина не має можливості самостійно пересуватися.

В процесі термінового Автовикуп ми не користуємося послугами посередників, тому оплата за автомобіль носить прямий і швидкий характер. Вся сума в процесі Автовикуп, в повному обсязі передається безпосередньо на руки власникові відразу після закінчення діагностичної експертизи, як тільки її розмір буде озвучений оцінювачем.

Досягнутий нами рівень Автовикуп – це надійність, безпеку, оперативність всіх проведених операцій. Суворе дотримання необхідних норм конфіденційності, принципів загальнолюдської етики, абсолютної законності дій, що робляться. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови Автовикуп (викупу авто) для кожного клієнта, застосовуючи індивідуальний підхід, виходячи з конкретної ситуації.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Відгуки про Автовикуп в Києві

avatar