08.05.2016

Автовикуп Надвірна

Автовикуп Надвірна

Життя непередбачуване. Неможливо вберегтися від неприємностей на будь-якому відрізку життєвого шляху. Зима, ожеледиця, Ви маєте великий досвід водіння, їдете дуже обережно, у Вашого авто добрий технічний стан а зимова гума. Раптом занос, поворот руля, верещання гальм, і Ваша автівка вилітає з траси і перетворюється не металобрухт. Ви цілі, але в шоці і не знаєте, що з цим всім робити. В Вас є декілька шляхів вирішення проблеми.

  • Самостійно викликати евакуатор, оплачувати його послуги.
  • Везти пошкоджену автівку додому або до автосервісу, домовлятися за ремонт.
  • Вести довгі розбірки зі страховою компанією, намагаючись отримати відшкодування, щоб покрити витрати на ремонт або на купівлю нової машини.
  • Самому шукати покупця на своє бите авто, їздити по авторинках, вести перемовини з різними клієнтами.

Всі ці дії навряд чи доставлять Вам задоволення, особливо враховуючи власний емоційний стан. До того ж дуже легко попасти в схеми різних автошахраїв, які шукають як раз таких жертв. Не забувайте ще про купу паперів та тиняння по різним інстанціям.

Хто допоможе?

Але є простий та надійний вихід. Компанія ТопВикуп в м. Надвірна вже 15 років пропонує послуги викупу авто після ДТП. Ми беремо на себе всі клопоти, які виникають у клієнтів при продажі автівки. В місті Надвірна ма здійснимо викуп битих та аварійних авто у дуже стислий термін.

Чому варто скористатися нашими послугами?

Давайте подивимось, які переваги має співробітництво з компанією ТопВикуп.

  • Зручність. Якщо виникла нагальна потреба викупу битих авто в м. Надвірна, то Вам варто лише зателефонувати нам або заповнити заявку на нашому сайті topvykup.com.ua. Ми одразу відповімо на Ваше звернення і домовимося про виїзд експерта. Він може приїхати прямо на місце ДТП у будь-який час, бо ми працюємо цілодобово без вихідних.
  • Безкоштовна евакуація. Ми евакуюємо вашу автівку з місця ДТП для викупу нашим евакуатором оперативно і безкоштовно.
  • Оформлення документів. Всі процеси зняття машини з обліку, оформлення угоди купівлі-продажу, візити до ДАІ, нотаріуса, державних установ беруть на себе наші фахівці.
  • Чесна оцінка машини. Ми не занижуємо вартість аварійного авто при викупі в м. Надвірна. Клієнт може отримати до 90 % від ринкової ціни, в залежності від технічного стану машини.
  • Швидкий розрахунок. Ви отримаєте гроші відразу після проведення експертизи та виголошення суми оцінщиком. Зазвичай це займає лише кілька годин.

ТопВикуп приймає заявки на викуп авто випуску після 2000 року в будь-якому стані. Повідомте нам про свою проблему, і наші фахівці зроблять все можливе, щоб Ви отримали свої гроші вже через декілька годин після звернення.