08.05.2016

Автовикуп Калуш

Ні для кого не секрет, що насиченість сучасних автострад така, що досить часто машинам не вдається уникнути зіткнень. До того ж і культура водіння, дотримання правил безпеки залишає бажати кращого. З цієї причини, кожному автовласнику варто бути до певної міри поінформованим в питанні того, куди можна звернутися у разі, коли машина отримала пошкодження, і немає іншого виходу, як тільки продати її.

На сьогоднішній день абсолютно затребуваним є такий вид автосервісу, як терміновий викуп авто, що були у вжитку. Компанія ТопВикуп, якраз, така, яка надає подібного роду послугу – викуп авто після ДТП Калуш. Дана послуга – оптимальний вихід із ситуації, коли існує гостра потреба в, як можна, якнайшвидшому продажі автотранспорту.

Завдяки злагодженій роботі наших фахівців, що мають достатніх багаж знань і напрацьованого досвіду, здійснення угоди купівлі-продажу відбувається в гранично стислі терміни – від кількох годин до одного дня. Замовивши послугу викуп битих авто після ДТП в Калуші, власник гарантовано отримує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, сприяння компанії в знятті автомобіля з обліку, оформлення всієї необхідної документації і договорів для податкової інспекції.

У послугу викуп аварійних авто в Калуші включений виїзд фахівця, який здійснюється за попередньою домовленістю, в ході якої власник сам призначає зручне для нього місце і час. Це, як порятунок у тих випадках, коли автомобіль отримав сильні пошкодження, які унеможливлюють його самостійне пересування.

Так як ми не користуємося послугами посередників, передача грошей відбувається на місці проведення діагностичної експертизи, по її закінченню, як тільки сума буде озвучена оцінювачем після узгодження з клієнтом. Її розмір досягає 90% ринкової вартості авто, що найчастіше, перевищує суму компенсаційних виплат, що надаються страховою компанією.

Слід зазначити простоту в подачі заявки на автовикуп після ДТП Калуш. Для цього достатньо зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж заповнити нескладну форму, що знаходиться там же, пройти тест-драйв для розрахунку попередньої приблизної вартості і в разі, якщо її сума буде відповідати очікуванням, продовжити співпрацю з нами, в ході якого нашим консультантом буде здійснений дзвінок на номер, вказаний при заповненні анкети.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...