08.05.2016

Автовикуп Івано-Франківськ

Значення автомобіля для сучасної людини важко переоцінити. Починаючи з часів свого винаходу і по сьогоднішній день, він є невід’ємною частиною нашого життя. Поряд з розвитком автомобілебудування, розвивається і сфера його обслуговування, розширюється спектр послуг, що надаються, одна з яких – викуп старих автомобілів. І таку їх різновид, як викуп авто після ДТП Івано-Франківськ, надає компанія ТопВикуп.

Вона призначається для всіх верств населення, як для робітників, студентів, так і ділових людей. Для тих, хто хоче легко і просто, обміняти свою пошкоджену машину на певну суму грошей, не докладаючи при цьому надмірних зусиль.

Безумовно, не всі водії готові скористатися послугою викуп битих авто в Івано-Франківську. Не секрет, що деякі насторожує необхідність платити комісійний збір. І вони зважуються діяти самостійно. Однак, зіткнувшись, вже на перших етапах з безліччю труднощів і перешкод, повертаються, звертаючись за допомогою до фахівців, які, використовуючи наявні знання і напрацьований досвід, в лічені години доводять угоду купівлі-продажу до завершення.

Отримавши заявку на автовикуп після ДТП Івано-Франківськ, ТопВикуп гарантовано надає проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, виїзд фахівця в зручне для власника час і місце, що дозволяє провести діагностичну експертизу на місці аварії. Це, – як порятунку тоді, коли машина отримала серйозні пошкодження, які унеможливлюють її самостійне пересування.

Завдяки тому, що ми не залучаємо посередників, процес передачі грошей має швидкий і прямий характер і відбувається тут же, безпосередньо на руки власникові відразу після того, як сума буде озвучена оцінювачем. Розмір суми досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що, в більшості випадків, вище, ніж те, що можуть запропонувати страхові компанії в рахунок компенсації з відшкодування збитків.

Крім того, оформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, зняття авто з обліку компанія так само бере на себе. При цьому всі операції при наданні послуги викуп аварійних авто в Івано-Франківську проводяться з дотриманням необхідних правил безпеки і конфіденційності.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це надійність, оперативність, створення максимального комфорту для кожного клієнта із застосуванням індивідуального підходу, так як ми цінуємо довіру, надану нам.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 4,94 из 5)
Loading...