08.05.2016

Автовикуп Бурштин. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Кожен власник, купуючи автомобіль, має на те, що машина буде служити так довго, як тільки він сам того побажає. У якихось випадках так і відбувається – вони залишаються разом назавжди. У деяких – через якийсь час з’являється бажання обміняти модель на нову, більш сучасну, вдосконалену. А в інших – обставини складаються так, що продаж машини – це вимушений захід. І дуже часто такими обставинами є дорожньо-транспортна пригода.

І тут перед автолюбителем встає багато питань: яку ціну призначити? Чи робити ремонт, щоб додати автомобілю, більш товарний, вид або і так зійде, але, тоді, скільки часу піде на те, щоб продати? Як бути з документами, де їх переоформляти? Де взагалі шукати покупця? І знову ж таки – як довго це триватиме? Адже продати хочеться, якомога швидше, щоб не чекати раптового стрибка цін, і можна було купити іншу машину.

У таких випадках незамінним помічником будуть спеціалізовані фірми, що пропонують досить новий вид послуг – швидкий викуп авто, що були у вжитку, в тому числі і зазнали аварію. Зокрема, компанія ТопВикуп, яка надає послугу викуп авто після ДТП Бурштин.

Послуга автовикуп після ДТП в Бурштині є ідеальною для тих, хто хоче легко і швидко, без особливих витрат часу і сил мати на руках певну суму грошей в обмін на свій пошкоджений автомобіль. Подавши заявку на послугу, ви зможете спокійно займатися іншими важливими справами в той час, як наші професіонали, маючи необхідний рівень знань і компетенції забезпечать завершення угоди купівлі-продажу в гранично стислі терміни – від кількох годин до одного дня.

Надаючи послугу викуп аварійних авто в Бурштині, ТопВикуп гарантує проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, оформлення всіх необхідних документів і договорів, зняття машини з обліку.

Отримавши заявку на послугу викуп битих авто після ДТП Бурштин, компанія організовує виїзд фахівець за вказаною замовником, часу і місця, що особливо зручно в тих випадках, коли пошкодження машини носять такий характер, який ускладнює її самостійне пересування.

Слід так само відзначити, що передача грошей відбувається безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи, сума видається на руки власникові, як тільки буде озвучена оцінювачем і досягає 90% ринкової вартості авто.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...