Про нас

Процедура продажу автомобіля, який потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, завжди пов’язана з безліччю делікатних моментів, в яких складно розібратися пересічному автовласнику. Компанія ТопВикуп позбавляє від ситуації, в якій ви будете змушені відчувати різного роду хвилювання і переживання.

Завдяки тому, що ми працюємо більше 15 років в сфері купівлі битих авто, сформована солідна база унікальних принципів роботи, заснована на індивідуальному підході до кожного клієнта і злагодженій роботі висококваліфікованих фахівців усіх рівнів.

Багатий арсенал отриманих знань і напрацьованого досвіду дає право стверджувати, що компанія ТопВикуп номер 1 по викупу автомобілів по всій Україні. В ході співпраці з нами ви, безсумнівно, відчуєте наше прагнення виправдати довіру, надану вами, щире бажання діяти виключно в інтересах клієнтів.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це оперативність, надійність, дотримання всіх вимог безпеки і конфіденційності. Слід підкреслити, що ми викуповуємо авто будь-яких марок і років починаючи з 2000 р В особі компанії ви маєте наступні наші переваги:

  • безпеку при роботі з нами
  • швидкість продажу автомобіля
  • при продажу авто безкоштовна евакуація
  • ми платимо за автомобіль максимальну ціну

Крім того, наша допомога – це сприяння в знятті авто з обліку, оформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, укладення угоди купівлі-продажу в гранично стислі терміни – від кількох годин до однієї доби. Виїзд експерта здійснюється в зазначений власником час і місце, що дає можливість проведення діагностики на місці аварії.

Так як ми не користуємося послугами посередників, розрахунок носить прямий і швидкий характер і відбувається безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи відразу по її завершенню, як тільки сума буде озвучена оцінювачем. Її розмір досягає 98% ринкової вартості автомобіля і, найчастіше, перевищує розмір компенсаційних виплат, гарантованих страховими компаніями.

Звернувшись до нас, ви витратите мінімум часу, і отримаєте хороші гроші за авто. Всього дві-три години і ви тримаєте в руках гроші, виручені за автомобіль.

Процес подачі заявки на продаж авто відрізняється простотою і доступністю. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити форму онлайн заявки, що знаходиться там же.

У своїй діяльності компанія ТопВикуп керується правилами чесності, ділової та загальнолюдської етики, наполегливі в досягненні максимального комфорту для всіх клієнтів без винятку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (48 оценок, среднее: 4,79 из 5)
Loading...