Автовикуп аварійних транспортних засобів у місті Красилів

Щоб продати автівку після ДТП, знадобиться деякий час. Можна, звичайно, скористатися відомими сайтами в інтернеті та дати на них свою об’яву. Але це не гарантуватиме стовідсоткового успіху. Попит на аварійні автівки інший, ніж на справні автомобілі. А що робити, якщо нещастя трапилося у дорозі далеко від дому?

Отримати відповіді на всі ці питання допоможе компанія ТопВикуп. Компанія понад п’ятнадцять років займається терміновим викупом автомобілів після аварії. Маючи представництва в усіх областях України, працівники компанії готові виїхати у будь-який населений пункт та забрати биту автівку по вигідній ціні. При цьому послуги евакуатора надаються коштом компанії. Крім безкоштовної евакуації компанія також безоплатно проведе експертну оцінку транспортного засобу та юридичне оформлення угоди з купівлі-продажу. Фахівці компанії допоможуть владнати формальності з фіскальною службою та посприяють при знятті транспортного засобу з обліку в реєстраційних органах.

Віднині представництво компанії ТопВикуп діє і в Хмельницькій області. Компанія здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто в містах Старокостянтинів, Шепетівка, Кам’янець-Подільський, Красилів та інших населених пунктах області.

Різноманітні послуги від компанії

Крім викупу аварійних автівок, ТопВикуп надає інші послуги:

  • онлайн-оцінка авто;
  • автоломбард;
  • trade in.

Популярна у європейський та інших розвинених країнах світу послуга «trade in» передбачає обмін старої автівки на нову з доплатою. З такою послугою клієнтові не треба перейматися, що робити зі старим авто. Також з цією послугою Ви не залишитесь надовго пішоходом – продаж старого і купівля нового автомобілю відбувається одночасно. Треба лише доплатити кошти за відрахуванням вартості старої автівки. Вартість старої автівки також можна врахувати замість першого внеску при купівлі транспортного засобу у кредит.

Компанія також придбає по вигідній ціні сільськогосподарську та спеціальну техніку:

  • комбайни;
  • трактори;
  • екскаватори;
  • навантажувачі;
  • культиватори;
  • жниварки для кукурудзи;
  • пропасні та зернові сівалки.

Як скористатися послугами компанії ТопВикуп?

Щоб скористатися послугами компанії ТопВикуп, треба зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті www.topvykup.com.ua, або заповнити заявку онлайн. В заявці необхідно вказати марку, модель, технічний стан та рік випуску транспортного засобу. Бажано додати до заявки детальне фото транспортного засобу. Заявку також можна надіслати за допомогою мобільних додатків Вайбер або Ватсап. Єдиною умовою придбання транспортних засобів компанією ТопВикуп є його українська реєстрація та, вік який не повинен перевищувати двадцяти років.

Протягом нетривалого часу після відправлення заявки чекайте на телефонний дзвінок від представника компанії. Після обговорення попередньої вартості автотранспорту та досягнення домовленості, буде призначено час та місце проведення експертної оцінки. Підписавши угоду з купівлі-продажу, компанія проводить розрахунок. На побажання клієнта, кошти можуть надаватися готівкою або перераховуватись на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...