08.05.2016

Автовикуп Ізяслав

Не буває все тільки добре або тільки погано. Приємні події змінюються неприємними і навпаки. Таким неприємним моментом для будь-якого автовласника може стати дорожньо-транспортна пригода. Багато хто відчуває розгубленість і нерозуміння того, як далі діяти.

І тут на допомогу приходить діяльність фірм, що спеціалізуються на викупі старих автомобілів. Компанія ТопВикуп надає такого роду послугу, а саме – викуп авто після ДТП Ізяслав. Вона призначена для тих людей, які хочуть легко і просто, не докладаючи зайвих зусиль, не витрачаючи багато часу обміняти автомобіль на відповідну суму грошей.

Безсумнівно, не всі власники готові погодитися на послугу автовикуп після ДТП Ізяслав. Деяких з них відлякує комісійний збір за її використання, і вони починають діяти самостійно.

Однак, зіткнувшись вже на початкових етапах з масою труднощів і бар’єрів, змінюють своє попереднє рішення і звертаються до наших фахівців, які, маючи достатні знання і напрацьований практикою досвід, приймаються за виконання поставленого завдання.

І вже через досить короткий проміжок часу – від кількох годин до доби, власник отримує очікуваний результат. При цьому йому не доводиться займатися передпродажною підготовкою автомобіля: проводити ремонт, складати і подавати оголошення, відповідати на нескінченні дзвінки зацікавилися, домовлятися про зустріч.

Не треба буде виїжджати на авторинок, платити там за місце, нудитися в очікуванні потенційного покупця, торгуватися з ними, намагаючись утримати ціну за машину на колишньому рівні.

Отримавши заявку на викуп битих авто в Ізяславі, ТопВикуп гарантує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, переоформлення всіх необхідних документів і договорів, зняття машини з обліку.

При користуванні послугою викуп аварійних авто після ДТП в Ізяславі, компанія забезпечує виїзд оцінювача в зручний для власника час і місце, що особливо зручно, коли автомобіль має серйозні пошкодження і неможливо його самостійне пересування. В цьому випадку діагностична експертиза проводиться на місці аварії.

Тут же проходить процес передачі грошей відразу ж після закінчення діагностики, сума передається безпосередньо на руки власника, як тільки буде озвучена експертом. Її розмір досягає 90% ринкової вартості авто.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...