Як швидко продати автомобіль

Дуже багато тих власників, хто хоче продати свій транспортний засіб, стикається з певними проблемами. Власники легкових та вантажних автівок, важкої техніки, човнів, катерів та інших видів водного транспорту безрезультатно намагаються його продати, даючи об’яви на різні інтернет-сайти. Такий вид продажу дуже популярний, але не є результативним. Сотні дзвінків та нескінчені зустрічі відбирають багато часу і підходять лише тим, хто не поспішає. А що робити, якщо потрібно терміново продати машину або яхту? Звичайно, звернутися до професіоналів, які спеціалізуються на викупі різноманітних видів транспорту.

“ТопВикуп” – оперативний викуп авто

Однією серед провідних компаній з автовикупу в Україні є “ТопВикуп” з дев’ятнадцятирічним досвідом у сфері викупу автомобілів та інших транспортних засобів. Звернувшись з пропозицією викупу, Ви отримаєте повний пакет послуг – від оцінювальної експертизи до повного переоформлення документації, враховуючи документи для податкових органів. Весь процес купівлі-продажу займає декілька годин, проходить прозоро та згідно чинного законодавства.

Щоб продати автомобіль, Вам потрібно зробити лише декілька простих кроків:

  • зателефонувати до “ТопВикуп” або заповнити онлайн-форму на сайті www.topvykup.com.ua, по можливості прикріпивши фото автомобіля;
  • домовитися про зустріч з експертом компанії у зручному для Вас місці;
  • надати ідентифікуючі Вас та транспорт документи;
  • отримати гроші після погодження запропонованої Вам суми.

Автовикуп у місті Ізяслав

Компанія “ТопВикуп” оперативно викупить особистий транспортний засіб у Ізяславі та інших містах України. Ви зможете отримати кошти вже одразу після проведення експертизи, у зручний спосіб. До проведення оцінювання, як і при переоформленні документації, не залучаються треті особи, а конфіденційність угоди гарантується. До того ж, Ви можете скористатися послугою обміну авто, обмінявши його на дорожчий з доплатою, рівноцінний або дешевший автомобіль.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...