Якщо сталася дорожньо-транспортна пригода

Статистика говорить що на кожну тисячу населення України нараховується двісті автомобілів, які стали невід’ємною частиною нашого життя. Це ускладнює рух на дорогах у містах та навіть поза населеними пунктами. Не дивно, що разом з кількістю авто, зростає й кількість дорожньо-транспортних пригод, а враховуючи зношене покриття доріг, таких ситуацій стає дедалі більше і від них ніхто не застрахований.

Коли стається ДТП, перше, що робить водій – оглядає машину, точніше – наслідки аварійної ситуації, та навіть незначне пошкодження автівки може викликати обурення й добряче зіпсувати настрій. Що вже казати про зім’яті дверцята та вивернуті колеса. Такий стан транспортного засобу нічого доброго не віщує, бо на реставрацію підуть чималі кошти. І що робити, коли без автомобіля, як без рук. Звичайно можна відрихтувати, відремонтувати та пофарбувати, але на це піде занадто багато часу. Можна спробувати продати, надавши оголошення на спеціалізовані сайти, але надіятися що продаж битого авто відбудеться швидко, залежить від того як пощастить. Що робити у цьому випадку, знає компанія “ТопВикуп” – експерт з автовикупу у місті Дунаївці, та інших населених пунктах України.

Як вигідно продати авто після ДТП

“Компанія “ТопВикуп” – це швидкий викуп аварійних та битих авто після ДТП у мегаполісах або невеличких містах, таких як Дунаївці. Автовикуп відбувається за згодою сторін на законних підставах. Якщо у Вас є пропозиція щодо продажу власної автівки, Ви можете звернутися за номерами розташованими на сайті www.topvykup.com.ua, або заповнивши анкету й по можливості прикріпивши фото авто. За попередньою домовленістю на місце зустрічі буде направлено експерта, який проведе експертизу та оцінювання автомобіля. Після узгодження вартості транспортного засобу Вам будуть надані кошти. Переоформлення документів “ТопВикуп” бере на себе, тому Вам не доведеться стояти в черзі й витрачати свій час. Крім того, за Вашим бажанням, можете скористатися послугою “Обмін машин”, де Ваше авто можна обміняти на новіше з доплатою, рівноцінне, або дешевше й отримати різницю у вартості.

“ТопВикуп” – експерт з автовикупу

“TOPVykup” – це завжди надійно, швидко, законно, завдяки дев’ятнадцятирічному досвіду праці у сфері викупу автотранспорту. Ми допоможемо Вам продати автомобіль у будь-якому стані, без посередників. Всі послуги надаються безкоштовно, враховуючи евакуатор (за умови угоди купівлі-продажу). Ми завжди готові прийти Вам на допомогу – і вдень, і вночі, 24 години на добу та сім днів на тиждень.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...