08.05.2016

Автовикуп Дунаївці

Роль автомобіля в нашому житті складно переоцінити. Свою популярність він почав завойовувати, починаючи з моменту своєї появи. Для деяких наявність машини – це показник благополуччя, підтримка певного статусу. Для кого-то – просто засіб пересування. Тепер авто може виконувати ще одну функцію, завдяки не так давно з’явився увазі автосервісу, який пов’язаний з викупом авто, що були у вжитку.

Компанія ТопВикуп пропонує, як раз, такого роду послугу – викуп битих авто в Дунаївцях. З усіх видів Автовикуп він вважається найбільш складним, так як тут має місце незадовільний технічний стан транспорту, і для здійснення процесу продажу власнику необхідно проводити ремонт з метою поліпшення характеристик і зовнішнього вигляду. Це, в свою чергу, вимагає додаткових капіталовкладень, часом чималих.

Від усіх вимушених хвилювань і переживань, пов’язаних з купівлею-продажем і покликана захистити послуга автовикуп після ДТП Дунаївці. При її замовленні, власнику гарантується проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Так само, на плечі наших фахівців ляжуть всі дії, пов’язані з переоформленням необхідних документів і договорів, зняття машини з обліку.

Крім того, при наданні послуги викуп аварійних авто в Дунаївцях організовується виїзд фахівця в попередньо узгоджене з замовником місце і на час, яке він призначає сам. Це стає особливо зручним, якщо в результаті аварії авто постраждало настільки, що неможливо самостійне пересування.

У своїй роботі ми не користуємося послугами посередників, тому процес передачі грошей носить прямий і швидкий характер. Відбувається він безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи, відразу після її закінчення, як тільки сума буде озвучена оцінювачем. Розмір суми досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що нерідко перевищує суму відшкодування збитку, пропоновану страховими компаніями.

Сам процедура подачі заявки на послугу викуп авто після ДТП Дунаївці відрізняється простотою і доступністю. Для цього потрібно лише зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити спеціальну анкету, яка дає можливість прорахувати попередню приблизну суму оцінки і знаходиться там же. У разі, якщо, вона виявиться задовільною, власнику залишиться чекати дзвінка нашого консультанта, який буде здійснений за номером, даного при заповненні форми.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...