Коли терміново потрібно продати автомобіль

Продати у теперішній час автомобіль зі значним пробігом, а тим більше, якщо він постраждав у результаті аварії – досить складно, а у деяких випадках взагалі неможливо. Ремонтувати транспортний засіб після ДТП досить часто буває недоцільно через те, що авто знецінюється, а його ремонт може вартувати стільки, що подекуди краще купити іншу машину на вторинному ринку.

Іншою ситуацією, коли потрібно терміново продати автомобіль, може стати необхідність купівлі нового. Але щоб продати стару машину, потрібен певний час. Спочатку необхідно подати оголошення, потім деякий час чекати реального покупця, витратити кошти на зняття машини з обліку й переоформлення документів. Все це відбирає безліч часу й змушує добряче понервувати. Але можна піти іншим шляхом, скористуватися послугами спеціалізованої компанії з викупу транспортних засобів, якою є компанія “ТопВикуп”.

Викуп на взаємовигідних умовах

“ТопВикуп” – це компанія з дев’ятнадцятирічним стажем, яка працює у сфері викупу транспортних засобів. Компанія надає послуги автовикупу для власників аварійних, битих, авто після ДТП, та пропонує викуп автотранспорту у місті Цюрупинськ та інших містах України. Автовикуп відбувається швидко, в межах чинного законодавства України та без ризиків.

Звернувшись до компанії з пропозицією продажу власного авто, Ви зможете вже за декілька годин отримати до 90% його ринкової вартості. “ТопВикуп” візьме на себе витрати з експертного оцінювання, переоформлення документів та евакуює автомобіль, якщо він знаходиться в аварійному стані.

Швидко та надійно

“ТопВикуп” – це швидкий викуп Вашого авто на взаємовигідних умовах. Компанія гарантує таємницю угоди та збереження конфіденційної інформації. Щоб оформити заявку на виклик експерта, достатньо звернутися за номерами телефонів, які розташовані на сайті www.topvykup.com.ua. Якщо Ви бажаєте дізнатися приблизну вартість транспортного засобу, тоді можете заповнити на сайті форму онлайн, по можливості додавши фото. Автовикуп відбувається прозоро, без посередників, у цілодобовому режимі. Ми завжди готові прийти на допомогу тим, хто її дійсно потребує.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...