Автовикуп в місті П’ятихатки

З розвитком автомобілебудування, стрімко розвивається мережа сервісних послуг в цій галузі. Яким би новим не був автомобіль, він вимагає періодичного технічного огляду з метою підтримки справної роботи. Поряд з СТО з’явилася, порівняно нова, але досить затребувана послуга – автовикуп старих і битих автомобілів.

ДТП ніколи не буває очікуваною подією, тому його наслідки завжди стрес для учасників аварії. У разі легких пошкоджень, суму ремонту машини покриють компенсаційні виплати страхової компанії. Але якщо машина отримала значні пошкодження і на її ремонт потрібно сума, яка незрівнянно вище всіх страхових виплат, постає питання – а чи не вигідніше її продати?

Можна зайнятися продажем машини самостійно, але для цього потрібно мати певні знання і масою вільного часу. Багато власників битих машин в місті П’ятихатки приймають більш раціональне рішення – звернутися за допомогою до підприємств, які професійно займаються автовикупом, наприклад Компанія “ТопВикуп” (Київ).

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті П’ятихатки

За порівняно довгий термін роботи (понад 15 років) компанія “ТопВикуп” придбала досить багатий досвід роботи, отримала нові знання і сформувала колектив високопрофесійних фахівців всіх рівнів. Завдяки їх злагодженій роботі “ТопВикуп” зайняв першу сходинку в рейтингу компаній, що займаються автовикупом по всій Україні.

Якщо аварія сталася в місті П’ятихатки і Ви хочете вирішити проблему продажу автомобіля в гранично стислі терміни:

  • залиште заяву на сайті www.topvykup.com.ua або зв’яжіться телефоном, дзвінки Viber і WhatsApp безкоштовні;
  • з Вами зв’яжеться наш менеджер, щоб уточнити місце і час для приїзду оцінювача;
  • всі юридичні питання будуть вирішені на місці;
  • битий автомобіль буде евакуйований нашими силами.

Експертна оцінка буде проведена нашим експертом на місці (можливо прямо на місці аварії), оформлені всі необхідні документи, озвучена сума оцінки і виплачені гроші. На все це піде від двох-трьох годин до однієї доби. Сума оцінки автомобіля може досягати 98% її ринкової вартості, що в деяких випадках перевищує всі можливі суми компенсаційних виплат.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Головна перевага співпраці з компанією “ТопВикуп” – безпека, особисто Ваша та автомобіля. Тому що займаючись продажем самостійно, завжди є ризик залишитися без грошей і авто. Крім цього, Ви отримуєте:

  • оформлення всіх необхідних документів відповідно до чинного законодавства України;
  • оперативне та професійне вирішення всіх проблем, що виникли;
  • сприяння в знятті з обліку, оформлення необхідних паперів для податкових органів.

Компанія “ТопВикуп” працює цілодобово, без вихідних, тому зв’язатися з нами не складе труднощів, ми завжди готові прийти Вам на допомогу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...