08.05.2016

Автовикуп Луганськ

Ми часто дуже поспішаємо – катастрофічний брак часу. З одного боку у нас повно помічників, покликаних полегшити наш побут, вивільнити час, багато процеси автоматизовані: побутова техніка, різноманітних послуги, автомобілі. І все ж, ми не все встигаємо з того, що запланували. Тому часто ігноруємо те, що становить небезпеку для нашого здоров’я: червоне світло світлофора, транспорт, що рухається на високій швидкості, та й правила дорожнього руху, в цілому.

Звідси і велика кількість дорожньо-транспортних пригод. Подія, звичайно ж, неприємне. Але і в цій ситуації у нас є помічники, особливо, якщо прийнято рішення про продаж потерпілого авто. Зокрема, компанія ТопВикуп, що надає послугу викуп авто після ДТП Куп’янськ.

Вона ідеально підходить для тих випадків, коли гостро стоїть питання нестачі грошей, завдяки злагодженій роботі з надання послуги автовикуп після ДТП Куп’янськ наші фахівці завершать угоду купівлі-продажу в дуже короткі терміни, які становлять від декількох годин до одного дня.

Процедура передачі грошей, в ході проведення заходів за послугою викуп аварійних авто в Куп’янську, носить прямий і безпечний характер, так як в своїй роботі ми не вдаємося до допомоги посередників. Сума видається відразу ж, на руки власникові після того, як буде озвучена оцінювачем. Її розмір досягає 90% ринкової вартості машини.

Послуга включає ряд таких операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, клопоти з оформлення всіх необхідних договорів і документів ми так само беремо на себе. Крім того, сприяємо в знятті обліку, виїзд фахівця здійснюється з урахуванням місця і часу, найбільш зручного для власника, які він призначає на свій розсуд.

Варто підкреслити простоту в подачі заявки на викуп битих авто в Куп’янську. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму, розміщену на сайті нашої компанії. Описавши свій автомобіль, замовник отримує можливість розрахувати приблизну попередню вартість оцінки. Після чого йому слід очікувати дзвінка, який зробить наш фахівець, в разі, якщо попередня сума відповідає його запитам.

Ми не припиняючи, рухаємося по шляху підвищення рівня обслуговування, використовуючи при цьому індивідуальний підхід до кожного, хто надав нам свою довіру. Забезпечуємо повну безпеку і конфіденційність протягом усього періоду співпраці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...