Інтерес до автомобілів не втрачав своєї актуальності з часів випуску найпершої моделі. Для багатьох він є не тільки засобом пересування, а й показником рівня добробуту, елементом, що підтверджує існуючий імідж. Більшість автолюбителів досить скрупульозно ставляться до догляду за своїм чотириколісним помічником.

Задовольняючи їх потреби, сфера обслуговування автопарку надає все нові види послуг. В останні роки досить широку популярність завоював такий сервіс, який пов’язаний з обміном і викупом автомобілів, що були у вжитку, зокрема – автомобілів, що зазнали дорожньо-транспортна пригода.

Компанія ТопВикуп надає послугу саме такого роду – викуп авто після ДТП Ізюм.Она призначена для тих людей, які цінують свій час, бережуть нерви, хто хоче легко і просто продати свою машину, особливо в тих випадках, коли рішення цього питання вимагає особливої оперативності.

Наші висококласні фахівці, використовуючи свої знання і напрацьований досвід, проведуть всі операції в максимально стислі терміни, з дотриманням всіх правил безпеки і конфіденційності.

У послугу викуп аварійних авто в Ізюмі включені такі заходи, як безкоштовна оцінка і евакуація авто. Ми подбаємо про виїзд експерта в найбільш зручний для замовника час і місце, яке він вибере сам, посприяємо в знятті з обліку, займемося оформленням всіх необхідних документів і договорів.

Користуючись послугою автовикуп після ДТП Ізюм, замовнику не треба буде витрачати час на пошук кінцевого покупця, проводити передпродажну підготовку пошкодженого авто, вести численні телефонні переговори, їхати на авторинок, платити за місце, годинами простоювати там, чекаючи, коли нарешті з’явиться той, кому підійде саме ця машина, торгуватися, намагаючись утримати призначену ціну.

Вся процедура купівлі-продажу при наданні послуги викуп битих авто в Ізюмі займе мінімум часу – від кількох годин до одного дня і потребують таких же мінімальних зусиль від власника. Необхідно лише заповнити нескладну форму, розташовану на сайті компанії і чекати дзвінка нашого співробітника, який погоджує з замовником місце і час, і сам приїде до нього.

Передача грошових коштів відбувається тут же, на місці після того, як оцінювач озвучить суму. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

Таким чином, весь процес викупу автомобіля з тривалого, наповненого великою кількістю малоприємних моментів перетвориться в швидку і комфортну процедуру.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...