Автовикуп в місті Дергачі

Дорожньо-транспортна пригода – це завжди психологічний стрес для його учасників і виникнення безлічі проблем. Залежно від отриманих ушкоджень машини проблеми можуть вирішуватися по-різному. Якщо пошкодження незначні, Ви отримаєте компенсаційні виплати страхової компанії і зможете оплатить ремонт на СТО.

Найгірший варіант – машина розбита, на її ремонт піде сума, яка перевищує в кілька разів страхові виплати або взагалі не підлягає відновленню. В цьому випадку, найрозумніше продати авто.

Сьогодні широкою популярністю користується послуга викупу битих автомобілів після ДТП, яку надає компанія “ТопВикуп” (Київ). Якщо Ви хочете швидко продати старе або бите авто в місті Дергачі, компанія надасть свої послуги в мінімально стислі терміни.

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Дергачі

Компанія “ТопВикуп” надає послуги автовикупу жителям України більш ніж 15 років. На сьогоднішній день – це одна з найбільш затребуваних компаній в даному сегменті послуг.

Процедура експертної оцінки автомобіля та виплати грошей відбувається в мінімально стислі терміни – від двох годин до однієї доби. Всі операції проводяться на місці, яке вкаже замовник в заяві. Ми виїжджаємо на місце ДТП, в цьому випадку, Вам не доведеться турбуватися про евакуацію автомобіля, це зробить безкоштовно наш евакуатор.

Компанія “ТопВикуп” сприяє в знятті авто з обліку, наші фахівці оформляють всі документи, необхідні для податкових органів.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Працюючи такий тривалий час на ринку автовикупу, компанія “ТопВикуп” виробила унікальні принципи роботи, які засновані на індивідуальному підході до кожного клієнта і злагодженій роботі фахівців всіх рівнів. Тому, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте такі переваги:

  • безпечне проведення угоди;
  • законне оформлення документації;
  • оперативне вирішення всіх питань, що виникли;
  • виплати, наближені до ринкових цін.

Розмір виплат може досягати 90% ринкової вартості автомобіля, а в деяких випадках він перевищує компенсаційні виплати страхових компаній.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...