Продати авто після ДТП

Кожен автовласник відчуває розгубленість, коли автомобіль потрапляє в велику чи малу аварійну ситуацію. Наслідки дорожньо-транспортної пригоди можуть бути різними, і інколи достатньо невеликого клопоту, щоб відновити автомобіль і продовжити його використання. Але і в такому разі багато хто намагається продати машину, не кажучи вже про тих, чия автівка постраждала досить сильно. Але продаж аварійного авто справа не з легких, завжди краще коли до діла беруться фахівці, які знають всі підводні камені і шляхи їх обходу. Саме тому викуп битих аварійних авто в місті Богодухів здійснюють професіонали з компанії ТопВикуп, чиєю спеціалізацією є автовикуп легковиків, вантажівок і спеціальної техніки.

Як скористатися послугами

Щоб скористатися послугами компанії ТопВикуп Богодухів з термінового викупу авто після ДТП, необхідно зателефонувати до офісу компанії за номерами, розміщеними на сайті, або замовити зворотній дзвінок. Оформити заявку про викуп машини можна за допомогою спеціальної форми на сайті компанії. Також можна зробити попереднє онлайн оцінювання авто, щоб з’ясувати приблизну вартість, і в разі згоди продовжити співпрацю з компанією ТопВикуп. Якщо бита машина знаходиться в місті Богодухов – звертайтеся за допомогою компанії, що проведе автовикуп.

Переваги компанії ТопВикуп

Скориставшись послугами компаніі ТопВикуп в місті Богодухів, Ви зможете швидко та вигідно продати бите авто, не побоюючись нечесних покупців, не вникаючи в юридичні тонкощі оборудки та не витрачаючи час на паперову тяганину. Все, що Вам потрібно – це визначити час та місце огляду машини та наявність паспорту, ідентифікаційного коду та техпаспорту на автомобіль. Після узгодження ціни, що зазвичай становить до 90 відсотків від ринкової, та часто становить більшу суму, ніж виплати страхової компанії, власник може отримати гроші та планувати придбання нового автомобіля. Компанія ТопВикуп користується заслуженою довірою клієнтів та працює на совість, оберігаючи свою репутацію.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...