Проблема продажу авто після аварії

Аварія на дорозі завжди пов’язана з неприємними втратами. Питання продажу автомобіля після ДТП не з легких. Важко вже знайти покупця, бо охочих придбати бите авто не так багато. Крім цього, на автовласника чекає необхідність укласти значну кількість документів у багатьох установах. Людина після аварії перебуває в ситуації стресу, тому не завжди може легко впоратися з усіма цими перешкодами, вирішити проблему автомобіля після аварії й отримати при цьому хоч якусь компенсацію. Фірма “ТопВикуп” пропонує свою дієву допомогу в цьому питанні.

Наш 15-річний досвід викупу битих і неушкоджених автомобілів і інших транспортних засобів дає змогу сформувати конкретні правила й принципи роботи. Наша компанія організовує свою діяльність, залучаючи до роботи експертів найвищого класу в кожній галузі.

Викуп битих після ДТП авто у місті Комсомольське

Фірма “ТопВикуп” надає послугу викупу аварійних авто після ДТП в місті Комсомольське й інших населених пунктах України. Ми підходимо до справи з усією серйозністю, тому, здійснюючи викуп аварійних автомобілів, надаємо повний комплекс супутніх послуг, серед яких проведення консультацій і професійної експертизи, оцінка й евакуація авто з місця аварії в Комсомольському й по всій території України. Крім того, ми допомагаємо укласти всі необхідні документи й проводимо розрахунок з автовласниками одразу після проведення експертизи.

Для забезпечення виконання всіх зазначених видів робіт ми залучаємо до співпраці висококласних спеціалістів, які мають змогу допомогти автовласникові укласти угоду купівлі-продажу протягом найкоротшого терміну. Фірма “ТопВикуп” має налагоджену систему діяльності, тому експерт з оцінки оперативно виїжджає в Комсомольське й по всій території України після подання заявки.

Орієнтація на клієнта – головний принцип роботи

Компанія працює без посередників, що дає змогу нам повною мірою розрахуватися за авто одразу після проведення експертизи. “ТопВикупу” в усіх питаннях орієнтується на клієнта, тому кожна сума, призначена за авто, відповідає ринковій вартості.

“ТопВикуп” евакуює машину з місця проведення експертизи за власний кошт.

Щоб подати заявку на автовикуп у місті Комсомольське, Ви можете заповнити форму на нашому сайті, зв’язатися з нашими менеджерами телефоном чи замовити зворотний виклик.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...