06.05.2016

Автовикуп Комсомольське

Автомобілебудування завжди було найважливішою промисловою галуззю. Особливо – виробництво легкових автомобілів. Із загального обсягу їх частина складає 90%. Це цілком зрозуміло, наявність автомобіля в усі часи вважалося показником високого добробуту. Поряд з виробництвом розвивається і сфера обслуговування автопарку. З’являються нові послуги, одним з таких, досить нових видів сервісу є викуп старих автомобілів. Наша компанія, яка називається ТопВикуп надає один з різновидів такого сервісу – викуп авто після ДТП Комсомольське.

Він ідеально підходить для тих випадків, коли треба легко і просто продати автомобіль, який потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. Якщо ви та людина, яка цінує свій час, не бажає витрачати нерви, тоді ви потрапили за адресою. Адже процес укладання угоди купівлі-продажу пов’язаний з багатьма труднощами: паперова тяганина, біганина по інстанціях, пошук кінцевого покупця. Досить складно подолати всі перешкоди і бар’єри, не маючи в цьому досвіду і знань.

А в тому випадку, якщо ви приймете рішення звернутися за допомогою до нас, тягар усіх турбот перейде до компетенції наших співробітників, що працюють зі знанням справи і спираючись на власний практичний досвід. Кожна дія відпрацьовано до автоматизму і тому, не важко завершити весь процес в, гранично короткі, терміни – від кількох годин до одного дня.

Отримавши заявку на послугу компанія гарантує клієнту проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно Комсомольське, оцінка авто безкоштовно. Ми подбаємо про зберігання автомобіля, про те, щоб всі необхідні документи та договори були оформлені в термін, щоб без зайвих клопотів, своєчасно транспортний засіб було знято з обліку.

Буде забезпечено виїзд фахівця в зручний для замовника місце і час. Що, як не можна до речі, в тих випадках, коли пошкодження авто настільки серйозні, що унеможливлюють його пересування.

Слід зазначити, що ми працюємо без залучення посередників, тому операція передачі грошей здійснюється на місці проведення експертної оцінки і видається на руки власникові після того, як буде досягнута обопільна домовленість. Розмір грошової суми досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

Ми цінуємо довіру, виявлену до нас, йдемо по шляху невпинного підвищення рівня обслуговування, використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантуємо дотримання всіх правил конфіденційності та безпеки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...