Наслідки ДТП

Дорожньо-транспортна пригода не несе нічого позитивного. Звичайно, головне після аварії – зберегти життя людей, яких спіткала ця біда. Але питання з понівеченим “залізним конем” теж потребує вирішення. Власник такого авто перебуває в стані стресу. Тим не менше, йому доведеться оформити значну кількість паперів для страхової компанії, якийсь час обходитися без машини і, можливо, зазнати додаткових утрат, якщо буде вирішено ремонтувати автомобіль. Такий ремонт доволі часто виявляється дорогим “задоволенням”. А якщо власник вирішує продати авто, може стикнутися з рядом проблем: по-перше, на биту машину треба знайти покупця, по-друге, знову доведеться укладати масу документів, по-третє, завжди є ризик залишитися ошуканим. Саме тому в ситуації, коли Ви маєте автомобіль після ДТП, варто звернутися по допомогу до спеціалістів

Викуп битих авто після ДТП (Вільногірськ)

Кожен власник авто з українською реєстрацією може скористатися цією послугою від компанії “ТопВикуп”. Наша фірма, купуючи автомобілі після аварій, надає комплекс супутніх послуг:

  • консультації спеціалістів;
  • професійна експертиза;
  • оцінка;
  • евакуація;
  • укладання необхідних документів;
  • розрахунок.

Щоб забезпечити виконання всіх цих робіт, ми запрошуємо до співпраці спеціалістів високого класу, які мають змогу допомогти автовласникові провести угоду протягом найкоротшого терміну. Ми маємо налагоджену систему діяльності, тому експерт з оцінки може оперативно виїхати до місця проведення експертизи одразу після подання заявки, незважаючи на місце Вашого перебування. Тому викуп аварійних авто можливий по всій Україні, включно з Вільнрогірськом.

У своїй діяльності ми орієнтуємося на клієнта і якість виконання поставлених завдань. Кожен, хто звертається до нас по допомогу, отримує гарантію законності й безпечності угоди.

Автовикуп і його особливості

Ми надаємо послуги автовикупу як аварійних, так і цілих машин, а також трейд-ін по всій території України (включно з містом Вільногірськ).

Оскільки ми працюємо без посередників, то розраховуємося за автомобіль прямо на місці проведення експертизи. При цьому сплачуємо всю суму одразу. Трапляється, що обсяг пропонованої нами виплати перевищує обсяг компенсації, яку може заплатити страхова компанія.

Для того, щоб подати заявку на викуп аварійних авто у Вільногірську чи іншому місті України, Ви можете заповнити форму на нашому сайті самостійно чи зателефонувати за номером, що вказано на сайті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...