Проблема продажу авто після ДТП

Дорожня аварія ніколи не була приємним явищем. Необхідність продати автомобіль після ДТП зазвичай пов’язана зі значною кількістю труднощів. Знайти покупця на биту машину важко, крім цього, необхідно буде укласти купу документів у багатьох установах. Людина, яка перебуває в стресовій ситуації, не завжди може легко впоратися з усіма цими перепонами, щоб позбутися автомобіля після аварії і ще отримати хоч якусь компенсацію. Компанія “ТопВикуп” пропонує свою дієву допомогу в цьому питанні.

Ми маємо 15-річний досвід викупу битих і неушкоджених автомобілів. Така багата історія дала нам змогу сформувати чіткі правила й принципи роботи. У своїй діяльності фірма “ТопВикуп” завжди орієнтується на потреби клієнтів, залучаючи до роботи професіоналів найвищого рівня в кожній галузі.

Автовикуп Верхньодніпровськ

Ми надаємо послуги викупу аварійних, битих авто після ДТП по всій території України, включно з містом Верхньодніпровськ.

Крім купівлі аварійних автомашин, компанія “ТопВикуп” надає такі послуги:

  • автоломбард;
  • викуп неушкоджених автомобілів, включно з вантажівками;
  • купівля мотоциклів;
  • купівля водного транспорту;
  • трейд-ін.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з умовами надання кожної із зазначених послуг. Також можна замовити оцінку автомашини онлайн. Для цього необхідно заповнити заявку й по змозі надіслати фото автомобіля.

Переваги нашої компанії

Наша фірма гарантує кожному клієнтові абсолютну безпеку. Скориставшись нашими послугами, Ви маєте можливість терміново продати авто. При цьому ми безоплатно евакуюємо машину з місця аварії. Цінова політика компанії орієнтована на потреби клієнта, тому ми сплачуємо максимально можливу суму.

Якщо Вас зацікавила певна інформація, завжди можна звернутися до служби онлайн-підтримки чи за номером телефона, який указано на сайті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...