09.05.2016

Автовикуп Першотравенськ

У кожного автомобіля, як і у людини, своя доля. Одним судилося пробути все життя з єдиним власником. Іншим же уготована інша доля. У деяких випадках – це пов’язано з бажанням господаря поміняти свого чотириколісного помічника на іншого – новіше, сучасніше. А в інших причиною можуть бути більш небажані обставини – дорожньо-транспортна пригода.

У такій ситуації, як порятунок – компанія, що займається Автовикуп. Одна з яких – це ТопВикуп, що пропонує автовикуп після ДТП Першотравенськ.

Деякі власники, все ж, вирішують зайнятися продажем свого автомобіля. І тоді, у них починається довга низка ходіння по інстанціях. Треба оформити цілу купу договорів, документів для податкової, тяганина при знятті машини з обліку ДАІ. Необхідно евакуювати автотранспорт з місця події, потім, десь зберігати його. Так само доведеться складати оголошення, просиджувати годинами і Інтернеті, щоб «виловити» свого покупця.

А ці постійні сумніви: велику ціну запросив або, навпаки, занизив її. Одні переговори з покупцями чого варті. Беру – не візьму … А самі-то і не розуміють чітко, що саме їм треба, та ще й вартість намагаються збити до невпізнання.

Хвилюють думки про те, що існує ризик потрапити до людей, які шляхом обману можуть позбавити і грошей і автомобіля. Всього цього ви зможете уникнути, замовивши послугу викуп битих авто Першотравенськ. При цьому ви отримуєте безкоштовну експертизу вашого авто, в процесі якої, при досягненні згоди обох сторін, тут же вам буде видана на руки сума, озвучена оцінювачем. Подавши заявку на викуп аварійних авто в Першотравенську, ви позбудетеся від необхідності везти машину на авторинок, шукати там місце, платити за його оренду, тривалий час проводити в очікуванні такого покупця, якому підійде саме ваша авто. Замість цього, використовуючи викуп авто після ДТП в Першотравенську, ви отримуєте можливість проведення операції в гранично стислі терміни – не більше одного дня. Вам буде виплачена сума до 90% ринкової вартості. Всі клопоти з оформлення документів, зняття обліку ми беремо на себе.

Всі наші дії проводяться оперативно, з високим ступенем конфіденційності, надійності, що виключає перетворення процедури передачі грошей в розтягнуту і тривожну. Ми цінуємо вашу довіру і так само, як і всі наші клієнти зацікавлені, щоб весь процес обслуговування проходив на рівні, гідному похвали від найвимогливіших замовників.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...