Автовикуп Новомосковськ

Кожен автовласник рано чи пізно мріє поміняти своє авто на нову модель. Згодом думка про те, як пересісти зі своєї порядком піднабридлої та подряпаної “ластівки” в шкіряний салон новенької іномарки стає нав’язливою. Але і грошей поки нема, і стара машина не в найкращій формі. Що ж робити? Можна швиденько її продати власноруч. Даємо об’яву, відповідаємо на дзвінки, шукаємо реального покупця. Натомість часто доводиться розмовляти з неадекватними людьми, які дзвонять з цікавості або потеревенити. Витрачаємо свій час на показ автівки, але оглядачі намагаються шалено збити ціну, вказуючи на технічні негаразди. І в підсумку нам пропонують за авто ціну металобрухту. Ця тяганина триває кілька місяців, виснажує наші нерви, ми вкладаємо кошти, але не отримуємо віддачі. До того ж, омріяна модель вже подорожчала.

Ваш надійний помічник

Який же вихід з цього замкненого кола? Компанія ТопВикуп пропонує Вам послугу автовикупу. Вже 15 років в м. Новомосковськ вона реалізує викуп авто в будь-якому технічному стані: битих, аварійних, після ДТП. Наша компанія має величезний досвід в цій сфері і скерована на досягнення оптимального результату. Які переваги Ви отримаєте, якщо звернетеся саме до нас?

  • Економія часу та нервів. Саме ці життєві ресурси ніколи не поновляться, тому слід їх цінувати. Ми здійснюємо в м. Новомосковськ викуп битих авто за добу. І Вам не треба шукати покупця cамостійно. Достатньо лише зателефонувати нам або заповнити заявку на сайті www.topvykup.com.ua.
  • Справедлива ціна за автівку. Ми не намагаємося збивати ціну. ЇЇ визначає експерт, оглядаючи Вашу машину. Дуже часто ціна в Новомосковську за викуп авто після ДТП буває вищою, ніж компенсаційні виплати страхової компанії за аварію. А за авто в гарному стані можна отримати до 90% від його ринкової вартості.
  • Безпека та конфіденційність. Працюючи з нами, Ви вбережете себе від автошахраїв, на яких часто можна натрапити, виставляючи машину у відкритий продаж. Наша угода буде 100% конфіденційною і сума викупу за машину ніде не розголошується.
  • Термінове оформлення документів. Цей пункт угоди ми цілком беремо на себе. Наш напрацьований алгоритм дозволяє зробити все протягом доби.
  • Швидке отримання грошей. Як тільки експерт-оцінщик закінчить свою роботу і виголосить суму за викуп Вашого авто, Ви одразу отримаєте її на руки. Це займає всього декілька годин.

Наші переваги

Компанія ТопВикуп працює з автомобілями будь-якої моделі, рік випуску яких не пізніше 2000-го. Технічний стан не має значення. Ми можемо забрати Вашу машину прямо з місця дорожньо-транспортної пригоди. Наші фахівці працюють цілодобово, тож можуть виїхати на місце аварії в будь-який час. Також ми забезпечимо Вас безкоштовним евакуатором. Звертайтеся до нас, ми вирішимо Ваші проблеми по всій території України.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...